Wybór yoyo

Miejsce do zadawania pytań o Yoyo i sprzęcie z nim związanym
gabrysyoyo20133
Giermek

Wybór yoyo

Postautor: gabrysyoyo20133 » 6 kwie 2018, o 23:16

Potrzebuje rady co lepiej wybrać. Mam możliwość kupienia dwóch yoyo : plastik od yoyo empire z metalowymi capami na fingerspiny i gravitation od ace yoyo lub za cene tych dwóch yoyo: shuttera wide angel.
Co wybrać :?:

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: Wybór yoyo

Postautor: admin » 7 kwie 2018, o 07:30

Ale który plastik? Z wkładką na fingerspiny widzę Boreas pro 2. No i jeżeli o ten model chodzi, to jest to delrin a nie plastik, a to spora różnica. Delrin jest zarąbisty. Yoyoempire ma np model simple love, który jest po prostu genialny. Delrin w ogóle bardzo dobrze nadaje się do grindów. Ace Yo Gravitation nie machałem...w ogóle nie miałem w rękach yoyo tej marki, w sumie z ciekawości samej bym sprawdził.

Shutter wide angle wpadł mi w łapy, machałem. No i jak zwykły shutter dla mnie jest "meeeh", tak wide angle o wiele fajniejszy.

Dla mnie to by było tak podsumowując: jeżeli to od yoyoempire to plastik - ciężko wybrać zwycięzcę...ale jeżeli delrin, to o wiele fajniejszą opcja wydaje się opcja nr 1, czyli dwa yoyo.

gabrysyoyo20133
Giermek

Postautor: gabrysyoyo20133 » 7 kwie 2018, o 08:29

Udało mi sie znaleźć ze to yoyo od empire to boreas II
A w opisie jest napisane że
Material : POM

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 7 kwie 2018, o 08:32

No, czyli to, co pisałem. A POM, to delrin (przynajmniej w tym przypadku, bo oznaczenie nie jest jednoznaczne).

gabrysyoyo20133
Giermek

Postautor: gabrysyoyo20133 » 7 kwie 2018, o 08:35

Okej czyli bardziej sie kierowac w strone tych dwoch yoyo ?

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 7 kwie 2018, o 08:37

Napisałem Ci, co ja bym zrobił. Pytanie, czy jesteś nastawiony na jak najlepszy sprzęt, czy poznanie różnych firm. Nigdy nie machałem na Ace Yo, jak już wspominałem, więc nawet nie wiem, czego się spodziewać.

gabrysyoyo20133
Giermek

Postautor: gabrysyoyo20133 » 7 kwie 2018, o 08:44

Dobrze, chyba jednak bardziej sie nastawie na poznawanie nowych firm...zreszta na zadnym yoyo empire nie machalem wiec to też może być motywacją do spróbowania. Dziekuję bardzo za pomoc ;)

Wróć do „Pytania o Sprzęt”