YOYOPLANET UNIVERSE

Miejsce do zadawania pytań o Yoyo i sprzęcie z nim związanym
Matcube
Nowicjusz
Zestaw: Yyf one
Kolekcja: Narazie tylko yyf one
Macham od: 26 mar 2017

YOYOPLANET UNIVERSE

Postautor: Matcube » 1 kwie 2018, o 11:48

Witam, chciałbym kupić sobie moje drugie yoyo (teraz macham na yyf one) i jedyny model który wygląda pożądnie i jest dostępny w polsce jaki znalazłem to YOYOPLANET UNIVERSE. I tu moje pytanie polecacie te yoyo? Jeśli możecie podajcie nazwy yoyo które są dobre za około 150zł i można je dostać w polsce. Z góry dzięki :D Najlepiej gdyby yoyo było metalowe :)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: YOYOPLANET UNIVERSE

Postautor: admin » 1 kwie 2018, o 13:55

Cześć,
Machałem chwilę Universem. Jeżeli masz to faktycznie gdzieś w zasięgu, to spoko, będzie działać i w stosunku do one poczujesz kolosalną różnicę. Jest ok i przychodzi na centrującym łożysku, jeżeli dobrze pamiętam.

Natomiast zawsze możesz jeszcze zerknąć na yoyo marketplace.
Zawsze możesz tutaj zapytać, czy polecamy dany egzemplarz/danego sprzedającego. Używane yoyo wcale nie oznacza zjechanego. Czasem np da się wyrwać sprzęt, który zawodnik dostał w nagrodę na jakichś zawodach i nie używa, bo macha na czymś innym. Ogólnie polecam używki. O wiele taniej a wszystko spoko. Tylko zawsze warto dopytać, czy gwint cały, czy są wibracje...jak wspominałem - możesz tutaj podpytać, czy "brać, czy nie"

Matcube
Nowicjusz
Zestaw: Yyf one
Kolekcja: Narazie tylko yyf one
Macham od: 26 mar 2017

Postautor: Matcube » 2 kwie 2018, o 12:42

Mam jeszcze jedno pytanie: Lepiej wziąć universe czy replay pro? Dodam że jestem pomiędzy poziomem początkujący a średniozaawansowany

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 2 kwie 2018, o 19:46

jestem pomiędzy poziomem początkujący a średniozaawansowany
co przez to rozumiesz? Co najtrudniejszego umiesz? Jeśli wolno spytać, w jakiej grupie wiekowej się znajdujesz?

Myślę, że jeżeli nie walisz za bardzo o glebę, to yoyoplanet będzie ok, ale fajnie, jeżeli odpowiesz na powyższe pytania.

Wróć do „Pytania o Sprzęt”