Speedcubing

Dział dla Kuglarzy, Żonglerów i innych specjalistów w poruszaniu rekwizytami w niekonwencjonalny sposób
Awatar użytkownika
Yanokashi
Giermek
Zestaw: MagicYoyo N12
Kolekcja: MagicYoyo N12 Shark Honor; YoyoFactory Replay Pro; Ji Guang; DIGE Yoyo (w drodze)
Macham od: 06 mar 2017

Speedcubing

Postautor: Yanokashi » 8 mar 2017, o 13:54

Hej,
Ja osobiście układam kostki Rubika (nie tylko szescienne) od paru lat, nieztety największą przerwę miałem przed maturą i wtedy przeszedłem na "emeryturę" speedcubingową. Aktualnie układam bo lubię albo żeby się wyżyć.
Moje średnie czasu na kostce 3x3 to około 20s. Mój rekord życiowy (tzw. PB) to 14.XX.
Nie ma się czym chwalić, ale tak jak piszę, dla mnie to już tylko zajawka, kiedyś wielka pasja. Kiedyś byłem w posiadaniu około 50 kostek różnego rodzaju, zaczynając od 2x2, przez 3x3, kostki niewymiarowe, niesześcienne aż do 7x7.
To mój profil na World Cube Association:
https://www.worldcubeassociation.org/re ... 2013KUNI01

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej na temat speedcubingu, czy uzyskać jakieś rady czy pomoc, mimo iż nie jestem profesjonalnym speeduberem to na pewno postaram się pomóc ;)

Pozdrawiam :)

Emilianazupa
Giermek
Zestaw: Tusk/groove/yyf
Kolekcja: repley pro
Tusk
Macham od: 31 sty 2016

Re: Speedcubing

Postautor: Emilianazupa » 8 mar 2017, o 14:27

Ja układałam rok temu 3x3 i mirrora, niestety mój rekord to zaledwie 53sek

Awatar użytkownika
Yanokashi
Giermek
Zestaw: MagicYoyo N12
Kolekcja: MagicYoyo N12 Shark Honor; YoyoFactory Replay Pro; Ji Guang; DIGE Yoyo (w drodze)
Macham od: 06 mar 2017

Re: Speedcubing

Postautor: Yanokashi » 21 mar 2017, o 19:15

Ja układałam rok temu 3x3 i mirrora, niestety mój rekord to zaledwie 53sek
Od czegoś zawsze trzeba zacząć, w tym sporcie jak i w każdym innym, albo się złapie zajawkę albo szybko ją straci ;)

Wróć do „Kuglarstwo/Żonglerka”