damcio pytajnik

Sklepy, serwisy, zamówienia
Dowiesz się, od czego zacząć przygodę z yoyo, poznasz sprawdzone przez użytkowników modele. Forum obowiązkowe!
Damcio
Początkujący
Kolekcja: - YoYoFactory niebieskie
Macham od: 23 wrz 2018

damcio pytajnik

Postautor: Damcio » 24 wrz 2018, o 15:22

siemanko tu bede zadawal pytanie ktore mnie dotycza . wiem ze moga byc czasem glupie ale prosze o cierpliwosc :)

1. trick Breakaway mozna robic na nie responsywnym yoyu ?
2. pod czas tego najprostrzego binda trzeba krzyzowac sznurki bo na filmikach widze ze tak robia ale tez widzialem ze nie.
3. ucze sie tez trapezu ale o to nie pytam bo narazie ciezko nawet w sznurek trafic :D moze przyjdzie z czasem
4. podacie jakis filmik z wyrzutem bocznym ? tak zeby rzucic i sie kreci bez Breakaway

dzieki za odpowidzi :)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: damcio pytajnik

Postautor: admin » 24 wrz 2018, o 15:28

1: breakaway to rzut bokiem po prostu, więc jak najbardziej na nieresponsywnym się da...a nawet trzeba. Yoyo nie musi się zwinąć przecież. Zapewne obejrzałeś tutorial, gdzie gość rzuca bokiem i na końcu yoyo się zwija. Ale zapamiętaj - brakaway to po prostu rzut bokiem.

2: Jak skrzyżujesz, to łatwiej się binduje. Gdy już dojdziesz do wprawy, to krzyżował nie będziesz, albo będziesz to robił ledwo, ledwo
3: Szybki tip - nie "łam" sznurka w połowie. Im bliżej palca ręki niedominującej yoyo się "zawinie", tym łatwiej będzie trafić trapez
4: nie do końca rozumiem, o co chodzi. Dla mnie, to każdy filmik z wyrzutem bocznym po prostu.

Damcio
Początkujący

Postautor: Damcio » 24 wrz 2018, o 16:03

dzieki za szybkie odp pkt 4 to wlasnie ten Breakaway na to wychodzi i tak masz racje ogladalem filmik co kolesiowi wlasnie wrocilo do reki na koncu :)

Damcio
Początkujący

Postautor: Damcio » 25 wrz 2018, o 19:02

no macham macham na sznurku z yoya co przyszlo i czas chyba wymienic. troche mi sie zmechacilo po za tym suply mi sie zrobily ( moze sprobuje rozplatac) :D
kupie sobie moze Sznurki Taste zobacze jak z nimi bedzie macie moze kogos kto je sprzedaje ? czy szukac po interecie

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 25 wrz 2018, o 19:21

Supły rozwiązuj od razu, bo inaczej możesz przypadkiem dostać nagle zwijającym się yoyo.
Taste już od daaawna nie ma, także szukaj czegoś innego. W zasadzie na tym etapie obojętne, jakie to sznurki

Damcio
Początkujący

Postautor: Damcio » 25 wrz 2018, o 19:33

oki dzieki za odp czyli poszukam co kolwiek w necie :)

Wróć do „Rozmówki polsko - yoyowe”