Retrogaming

Pochwal się kolekcjami oraz zgadaj na meczy online
Awatar użytkownika
SNESboy
Giermek
Zestaw: 1A
Kolekcja: YoYoJAM - Kick Side
YoYoFactory - DV888
Macham od: 12 lut 2011

Retrogaming

Postautor: SNESboy » 21 sie 2018, o 17:26

Bry. Ogarnia ktoś jakieś starsze konsole?

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: Retrogaming

Postautor: admin » 21 sie 2018, o 17:45

Ja tylko emulator SNESa na kompie ;) i moim ogromnym marzeniem jest przejście cholernego Dizzy!

Awatar użytkownika
SNESboy
Giermek
YoYoFactory - DV888

Postautor: SNESboy » 21 sie 2018, o 17:49

Niestety z tego co gdzieś czytałem emulatory mają zostać wytępione jak torrenty :( I mimo że sam coś z wygody odpalam na emu to i tak wolę grę na oryginalnym padzie (piję do Metal Sluga itp). A co do Dizzy to rozumiem aspekt marzenia BARDZO dobrze.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 21 sie 2018, o 18:00

No nie dało się tego przejść bez save (chociaż na YT widzę, że goście robią całość w 1.5h). Level z wydostaniem się spod wody po bąbelkach powietrza zalazł za skórę - nie ma co :D

ezaris
Giermek

Postautor: ezaris » 22 sie 2018, o 06:23

Jest taki mały komputerek wielkości paczki do papierosów zasilany ładowarką do telefonu, nazywa się raspberry pi i można na niego zainstalować taki system jak recalbox który zamienia sprzęt w emulator konsol :) można sparować z nim pady do PlayStation (do Xboxa pewnie też) bo ma Bluetooth.
Świetna zabawa polecam ;)

Awatar użytkownika
SNESboy
Giermek
YoYoFactory - DV888

Postautor: SNESboy » 23 sie 2018, o 15:25

@admin 'Urok' tych gier, poziom ich trudności w porównaniu do dzisiejszych to niebo a ziemia. Ja teraz męczę Castlevanie i też łatwo nie jest. @GentelMato znam bardzo dobrze, nie powiem fajne urządzonko, ale jeśli chodzi o pady do nes-a, segi itp to już więcej zabawy. Tak że jak już mam się bawić w emulator to tak samo mam laptopa. Aczkolwiek raspberry pi jest dobre jak trzeba na jakąś imprezę wziąść czy coś, mniej do dźwigania :P

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 23 sie 2018, o 15:28

Jakiś czas temu przy odpaleniu emulatora PSX przypominałem sobie tytuły, w które pykałem lata temu. Stwierdziłem: "Hercules - o, to było chyba spoko". Jasny gwint, jakie to cholerstwo trudne a przecież to tylko "gra dla dzieci na podstawie bajki". Jak te biedne dzieci miały to przejść??? ;)

Awatar użytkownika
SNESboy
Giermek
YoYoFactory - DV888

Postautor: SNESboy » 23 sie 2018, o 15:38

Nooooooo, ja pamiętam jak tak odpaliłem Super Mario Land 2: 6 Golden Coins na TV przez adapter Super Game Boy. Co się nakląłem, doszedłem do 3-2 lvlu i odpuściłem. Stwierdziłem że to nie na moje nerwy. A za dzieciaka się grało i mimo, że się nie udawało tyle razy to się próbowało do skutku.

Awatar użytkownika
SNESboy
Giermek
YoYoFactory - DV888

Postautor: SNESboy » 23 sie 2018, o 15:48

A teraz co? 1000 podpowiedzi, tutoriale, kody, jak ustawisz najłatwiejszy poziom to możesz grę z zamkniętymi oczami przejść. A jak się w GTA znajdziek szukało to jeszcze nie wiedziałem co to internet. Dzięki temu do dziś pamiętam gdzie w GTA2 jest w każdym mieście czołg 8-)

Wróć do „Konsole”