Modele 3D

To kiedy robimy jakiś raid??
Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zestaw: Zeekio Core
Kolekcja: YYF 888X
Zeekio Core
Macham od: 11 paź 2010
Kontaktowanie:

Modele 3D

Postautor: Michu » 23 sty 2016, o 22:44

Witam. Raczej temat do pochwalenia się moimi pracami, aczkolwiek robi lub robił ktoś kiedyś Modele 3D? W sumie ciekawa opcja, ja swoje wykonuje a przeważnie edytuję w ZModelerze. Są to tylko samochody (jestem strasznym pasjonatem motoryzacji, przede wszystkim niemieckiej klasycznej - BMW, a na widok Mercedesa 190 (W201) to można powiedzieć, że dostaje zawału :D ) Sprawa wygląda tak, że mam ten modelik no i wlasnie co dalej z nim. Export do GTA SA. Otóż jest takie forum, gdzie ludzie zajmują się tym samym co ja. Tak samo są pasjonatami motoryzacji i również wykonują swoje samochody. Kilka lat temu bardzo mocno to żyło i się cieszyło, były różne spoty/zloty organizowane przez uzytkownikow, teraz duza ilosc osob dorosła, praca etc i mało czasu się przeklada na gre, aczkolwiek jest troche "starych wyjadaczy". To może pokaże fotki o co w tym chodzi :D

Mój najnowszy pojazd - BMW E32 Seria 7.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miałem też dobrego klasyka z USA. Ford Mustang Hardtop 1965 V8 289

Obrazek

Samochodzik z Japonii - Honda CRX 1991

Obrazek

Obrazek

Model, którym bawiłem się grubo ponad rok - BMW E28 1985

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej tego miałem, ale postanowiłem wybrać najładniejsze moim zdaniem. Gdyby kogoś zainteresowały moje edycje, to zostawiam mojego flickra na którym jest masa screenów ( również fotki yoy :D )

https://www.flickr.com/photos/98455577@N07/

Slavcos
Ważniak
Zestaw: RecRev Octave

Re: Modele 3D

Postautor: Slavcos » 24 sty 2016, o 20:41

Moje modelowanie 3D :P
Politechnika się nazywa... :)

Obrazek

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 24 sty 2016, o 20:55

Bitch please :)
Blender, cycles

Obrazek

tager18
Ważniak
Zestaw: Shutter
Kolekcja: Replay pro, Regen, Shutter
Macham od: 04 lis 2015

Postautor: tager18 » 24 sty 2016, o 23:07

3d bawiłem się troszkę z 2 lata temu :
https://www.facebook.com/damian.gawrys. ... 253&type=3

https://www.facebook.com/damian.gawrys. ... 253&type=3

Te prace robiłem akurat na starym sprzęcie (512 ram, procesor jeden rdzen 1.8 ghz, grafika jakiś gowniak na agp) i 3d maxie 2007 bo kolejne sie nawet nie uruchamiały. Przy robieniu "czołgu" musiałem większość elementów ukrywać a i tak miałem zcinki :/ . A teraz jakoś nic nie robie w tym kierunku. Moze pozniej sie znow za to wezmę ... :D
Mam nadzieje ze linki z fb niczego nie łamią ? :D (tak jestem leniwy by pokazać wam to inaczej xd)

Wróć do „Komputerowe”