Nitro2k13

- Opinie grupujemy w tematach z osobami. Najpierw sprawdź, czy wpis o danej osobie już istnieje
- Najlepiej, żebyś miał dowód (zrzut ekranu, cokolwiek) zwłaszcza, jeżeli wystawiasz opinię negatywną. Nie potwierdzone, mocne negatywy będą usuwane
Awatar użytkownika
Dżejkob
Ważniak

Nitro2k13

Postautor: Dżejkob » 12 lut 2016, o 21:56

Niestety nie mogę polecić owego sprzedawcę, zamówiłem u niego Yuukstę, umówiliśmy się na sposób płatności: za pobraniem. Po kilku dniach yoyo nadal nie przyszło, więc napisałem do niego na facebooku, on zapewniał, że nie miał czasu i wysłał parę dni później niż było to ustalone, znów czekałem na przybycie przesyłki, lecz również tym razem nic do mnie nie przyszło. Dziś zauważyłem, że wystawił to same yoyo na sprzedaż po wyższej cenie, o niczym mnie nie poinformował, chciałem do niego napisać na facebooku, ale mnie zablokował. Finalnie ja nie zapłaciłem, a yoyo nie doszło :/

Awatar użytkownika
Dżejkob
Ważniak

Re: Nitro2k13

Postautor: Dżejkob » 12 lut 2016, o 22:59

Niniejszym cofam swoje zarzuty, owa sytuacja była spowodowana niedomówieniem oraz zbiegiem okoliczności, jak również przepraszam Nitro2k13 za moją impulsywną reakcję. Aktualnie nie jestem w stanie wydać jednoznacznej opinii na temat sprzedawcy.

Wróć do „Opinie”