Wayne

- Opinie grupujemy w tematach z osobami. Najpierw sprawdź, czy wpis o danej osobie już istnieje
- Najlepiej, żebyś miał dowód (zrzut ekranu, cokolwiek) zwłaszcza, jeżeli wystawiasz opinię negatywną. Nie potwierdzone, mocne negatywy będą usuwane
Awatar użytkownika
befiq
Wojtaszek biznesu
Zestaw: Vosun ARCS s2\Yoyoficer string\CenterTrack
Kolekcja: YYF:
-Too Hot
-Replay Pro
-Shutter
-Horizon
Nolimit:
-Vinci2
Clyw:
-Yeti2
Macham od: 02 sty 2015

Wayne

Postautor: befiq » 8 sty 2016, o 14:07

No było z tym troszkę zamieszania ale spokojnie z mojej winy :D. Najpierw mieliśmy się spotkać ale wyszło jak wyszło i pozostała opcja pocztą. Niestety ale u mnie w mieście są dosyć duże problemy typu jest awizo ale przesyłki na poczcie magicznym cudem nie ma. Zostało jednak jeszcze jedno rozwiązanie. Paczkomaty.

Przesyłka doszła w 3 dni (3 ponieważ jeden dzień to było święto więc mieli wolne). Wszystko doszło i jestem mega zadowolony. Tak jak opisywał. Cyborg bo go właśnie zamawiałem był w stanie MiB. Dodatkowo taki mały szczegół bardzo bezpiecznie zapakował yoyo. W karton i gąbki a to wszystko sklejone taśmą. Miałem nie mały problem otwierając je przy paczkomacie :D.

Ogółem bardzo polecam, tak jak pisał wszystko zgodne z opisem produktu ;)

Krótki
Giermek
Zestaw: Vosun Petrichor
Kolekcja: YYF Replay Pro
YYF One Star bez lozyska :D
Vosun Petrichor
Macham od: 22 lip 2015

Re: Wayne

Postautor: Krótki » 18 lut 2016, o 12:40

Szczerze polecam :)
Yoyo przyszlo w stanie w takim jaki widniał w opisie, dostałem takze dodatkowe sznurki. Wszystko w paczce solidnie zapakowanej (serio, trzeba się namęczyć żeby otworzyc paczke :D ), pudeleczko z yoyem i sznurkami owinięte w kolejności gabka-tasma-tektura-tasma :D
Jeszcze raz polecam :D

Wróć do „Opinie”