Borys Ash Radziszewski

- Opinie grupujemy w tematach z osobami. Najpierw sprawdź, czy wpis o danej osobie już istnieje
- Najlepiej, żebyś miał dowód (zrzut ekranu, cokolwiek) zwłaszcza, jeżeli wystawiasz opinię negatywną. Nie potwierdzone, mocne negatywy będą usuwane
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Borys Ash Radziszewski

Postautor: admin » 7 wrz 2015, o 20:44

Będę się tu czepiał nieco bardziej, niż normalnego użytkownika, z racji tego, że na marketplace jest "super sprzedawcą". Dwa razy kupowałem coś od Niego i w obu przypadkach coś było nie tak (bardziej lub mniej). Po przeczytaniu całości sami podejmijcie decyzję odnośnie Jego statusu na Markecie.

Transakcja 1 (Hearbeat)

Była wystawiona oferta, nie pamiętam już dokładnie, za jaką cenę, ale chyba w okolicach 240zł za minta w kolorze czerwonym. To też napisałem, że jestem zainteresowany. Pomijam ustalenia cenowe, bo nie są one najważniejsze i przebiegały raczej ok. Niestety tego wystawionego już nie było, ale był niebieski - droższy...ok

Obrazek

Cena została uzgodniona, wszystko spoko, dostaję informację o wysłaniu paczki oraz

Obrazek

No halo - sprzedawał MIB (mint IN BOX czyli w oryginalnym opakowaniu), a tu nagle nie ma pudełka. Oczywiście już go nigdy nie dosłał i tego po prostu nie zrobi. Przypominam, tą informację dostałem już po opłaceniu i wysłaniu przesyłki.

Kolekcjonerem pudełek szczególnym nie jestem, więc sprawę olałem i napisałem, że wszystko spoko, nic się nie czepiałem.

Sytuacja 2: Torba Yomega na yoyo

Sprawa wyglądała tutaj nieco inaczej, bo sam do mnie napisał, ja byłem jakiś mocno zmęczony i dość długo się opierałem i nie miałem ochoty na zakup. Męczył mnie dość długo i składał oferty różne w związku z tą torbą. Poniżej screeny z rozmowy. Trzy kropki rozdzielające wypowiedzi oznajmiają pominięcie nieistotnych fragmentów rozmowy i przeskok kilka postów dalej

Obrazek

Czyli: ustalił cenę...sam ją zbił w dół, ja w ogóle się nie targowałem. Podsumowałem ostatnią ofertę i tyle. Nagle sam podnosi cenę, którą sam ustalił o 20zł i przekonuje, że pamięta o "takich dobroczyńcach".

Ok zatem, zgodziłem się, niech stracę. Końcówka zrzutu jest ważna. Nie wiedzieliśmy, ile może kosztować taka przesyłka, więc ustaliliśmy, że będzie to 20zł i jeżeli będzie mniej, to on mi odeśle (widać wyraźnie).

Obrazek

Jak widać na potwierdzeniu nadania, które mi wysłał - kosztowało 8.30 i ani słowa o zwrocie (którego też oczywiście nie dokonał)...no ale zlałem i to, nie chciało mi się pluć o "kilka złotych".

Natomiast szlag mnie trafił, kiedy po otwarciu paczki z obiecanych gratisów było tylko łożysko. Brak sznurków i obiecanego startera. Tego było dla mnie już za wiele. Podliczając: 20zł "wyżebrał" (sorry, nie da się tego inaczej nazwać, jeżeli sam podnosi cenę, którą sam ustalił chwilę wcześniej). + 10zł na przesyłce + wartość gratisów jakieś 35zł...no słuchajcie i robi się 65zł z tego, jak by tego nie liczyć.

Napisałem jednak bardzo spokojnie, że się nie zgadza i że brakuje tego i tamtego. Tutaj końcówka naszej rozmowy

Obrazek

Zwróćcie uwagę na daty, bo po 3 tyg napisałem, że słabo to rozegrał, gdyż nic nie przysłał. No i na to, że najpierw pisze, że spoko dośle, a potem "a myślałem, że Ci tam na zawodach" gdzie nawet nie było ustalonej daty na tamten moment. Pisał mi w tej rozmowie ostatniej, że rozumie moje zdenerwowanie i żebym podał jeszcze raz adres, to dośle. Adres podałem...i było to 3 miesiące temu - nic nie przyszło.

Podsumowując:

Sami wyciągnijcie wnioski, czy użytkownik zasługuje na miano super sprzedawcy. Ja wiem, że nic więcej od Niego nie kupię i osobiście odradzam. Niby spoko, sprzęt przychodzi, ale trochę za dużo kręci przy tym wszystkim i jak widzicie w obu przypadkach coś się nie zgadzało.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Re: Borys Ash Radziszewski

Postautor: admin » 8 sty 2016, o 15:19

To jeszcze mała aktualizacja.
Widzieliśmy się na PYYNach, gdzie teoretycznie miał mi dać obiecane "gratisy". Mówił, że ma je dla mnie w torbie i czy nocuję w tym samym hostelu, co on...koniec końców? Teoretycznie nie miał przy sobie i liczył na to, że się w hostelu spotkamy...brak wyobraźni - takim łagodnym mianem to określę

Awatar użytkownika
Timi
Pizza Eliminator
Zestaw: Duncan Barracuda / jakiś KK / Pady C3 / kitty fat yellow
Kolekcja: Nortstar
Duncan Raptor
Zeekio Continuum
YYR Slipinir (fake)
YYE Little Fox
Magic YY N9 - Floating
Duncan Barracuda
Replay pro
Grind machine
C3 Accelerator
Macham od: 0- 0-2014

Postautor: Timi » 8 sty 2016, o 15:51

No nic Borysek tylko potwierdza że są równi i równiejsi w yoyo community ja też ostatnio dodałem post na markecie o yoyo do 4A napisał do mnie Borys że ma flighta mint w foli nie odpakowany chciał za niego 100 zł powiedziałem że wole poszukać innych ofert bo myślałem o jakimś tańszym yoyo a ten mi pisze że to niech zaproponuje cenę zaproponowałem 70 zł + przesyłka zgodził się po czym miał na następny dzień przesłać dane do przelewu a ja adres no i nie odpisał do dziś ale raczej nie chcę z nim robić interesów :)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 8 sty 2016, o 21:47

No i jeszcze dostaliśmy coś takiego. Część z Was na pewno pamięta loterię

Obrazek

Chciałem tylko dodać, że ostatecznie sytuacja się rozwiązała i pieniądze zostały oddane, ale zajęło to trochę czasu.

Wróć do „Opinie”