Kacper Kaczmarek

- Opinie grupujemy w tematach z osobami. Najpierw sprawdź, czy wpis o danej osobie już istnieje
- Najlepiej, żebyś miał dowód (zrzut ekranu, cokolwiek) zwłaszcza, jeżeli wystawiasz opinię negatywną. Nie potwierdzone, mocne negatywy będą usuwane
Awatar użytkownika
Dżejkob
Ważniak

Kacper Kaczmarek

Postautor: Dżejkob » 8 maja 2016, o 18:12

Siemka, nie słyszałem nigdy opinii o tym sprzedawcy, a zamierzam kupić od niego sznurki i nie wiem, na ile powinienem mu ufać, czy ktoś z was dokonywał z nim transakcji i może wyrazić opinię? :D

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: Kacper Kaczmarek

Postautor: admin » 8 maja 2016, o 18:29

To jest @Kashyy

Awatar użytkownika
Dżejkob
Ważniak

Postautor: Dżejkob » 8 maja 2016, o 18:30

Aaa, sorki i dzięki :D

Awatar użytkownika
Ace
Administrator
Zestaw: One Drop - Code 2 / CTX Ceramic Balls / Kitty Fat Yellow
Kolekcja: YYF - Protostar / Expedition / Paolista / Pivot
One Drop - Burnside/Code 2
C3yoyodesign - Mo-Vitation / Berserker RX
YoyoEmpire - Simple Love Yoyo
Magicyoyo - Skyva
Vosun - Okkar
Macham od: 04 sty 2014
Kontaktowanie:

Postautor: Ace » 12 maja 2016, o 21:08

Zakupiłem yoyo podobno w stanie MIB z dwiema ryskami podchodzącymi pod dingi, niknie to w splashu ale jednak mintem to yoyo nie jest. Poza tym na side'ach na których przyszło łapało vibe, po zmianie chodzi smooth ale coś widocznie grzebane było. Troche się przejechałem i zalecam uważać na opisy. yoyo mi siadło więc pozbywać się nie chcę ale informuje o sytuacji

Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zestaw: Zeekio Core
Kolekcja: YYF 888X
Zeekio Core
Macham od: 11 paź 2010
Kontaktowanie:

Postautor: Michu » 3 sie 2017, o 01:04

Generalnie zamawiałem 19 lipca od niego Aviatora, gratis drugie łozysko i sznurki. 20 lipca napisał, ze pieniadze sa, zaraz idzie na poczte i wysyła.
Do tej pory kontakt bardzo dobry, przebiegał sprawnie, szybko odpisywał. 24 lipca napisalem czy wyslal paczka24 lub 48 i tutaj był zonk. Mimo, ze kolega na fb był to wiadomosci nie wyswietlał. Odpisał na drugi dzien czy paczka jest, napisalem ze nie ma. Powiedział, ze jeśli dzis nie dojdzie to wysle mi numer do sledzenia, w miedzyczasie zapytalem sie czy ma potwiedzenie, odpisał, ze gdzieś ma....Dwa dni trucia dupy, pisania na fb, lecz jego strony zero odzewu. Po 3 dniach męczenia napisalem, ze zaczyna mi sie to nie podobać i jesli w ciagu 2 dni nie da jakiegokolwiek znaku zycia, ide z tym na policje. Nagle dziwnym trafem kolega odpisuje, a w zasadzie "odpowiem ci tak
nei ma mnie w domu do 1 sierpnia
nie mam jak ci wyslac
trackingu

"
Po czym dopisuje siostra wyslala paczke,tzn miala wyslac blablabla, gadka szmatka, delikatne wpajanie do łba po co tak kręci etc- nic nie dalo.
Oczywiscie to ja musze do neigo ciagle pisac i truc dupe, spamowac bo jasniepan ma problem z odpisywaniem. DOstaje odpowiedz Ona nie wysłała paczki bo mowi że jej adresu nie podałem. Mówie "aha no spoko...." Ostatecznie wysłał 1 sierpnia no i dzis ostatecznie odebralem paczke, oczywiscie z jednym łożyskiem bo napisalem czy nie ma mozliwosci jednego lozyska i większej ilosci sznurków,bo i tak dorzuca mi gratis juz wczesniej wspomniane. (chodziło mi z 15-20).
I tutaj zaczyna sie jeszcze zaj#bistrzy manewr, mianowicie dostaje ZUZYTE sznurki. Tak, jakby ktos pomyslal, ze zle napisalem to potwarzam ZUZYTE. Ilosc sznurków łaczna - 3...

Pisze do Kacperka i dostaje wiadomosc

Bo dałem ci wszystkie sznury jakie miałem
A pytałes czy mogą być sznurki zamiast łożyska

Czaicie? Idiota...

Odpisalem mu (tutaj juz agresywniej, bo nie wytrzymuje) Nie wiem czy wiesz durniu j#bany, że sznurki się zużywają, a co za tym idzie stają się ostrzejsze i trzeba je zmienic na nowe?A co do sznurkow, no to *bdfsyrgdf bvsdfbdsfywer eeeeee MACARENA!* chodziło mi o trochę więcej sznurków z 15, a nie 3 stare.

No i jest wiadomość Ale bez przesady ty chyba nie wiesz co to sa zużyte sznurki

Generalnie szkoda nerwów, ja rozumiem ,ze rózne sytuacje chodza po ludziach itp ale to jest przeginka. Swoja droga mialy byc trzy ryski a naliczylem wiecej, malo tego jest jeden ding.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 3 sie 2017, o 08:26

Wow, grubo. No i dlatego właśnie ważne jest pisanie o takich rzeczach, żeby się następni nie nacięli. Dzięki za opinię

Awatar użytkownika
Philip
Ważniak
Zestaw: Clyw Puffin/ Tasmanian Tornado Bearings/ Kitty Fat/ Taste
Kolekcja: Clyw Puffin
Yoyofactory Shutter
Nolimit Vinci
Yoyofactory One
Macham od: 30 maja 2014

Postautor: Philip » 3 sie 2017, o 11:34

Nie fajna akcja. Teraz wiadomo, że lepiej się trzymać z daleka od typa.

Awatar użytkownika
Onorio
Początkujący
Zestaw: Replay Pro
Macham od: 08 cze 2017

Postautor: Onorio » 18 sie 2017, o 16:55

O rany, o mały włos i to ja bym to pisał. Już się z nim ugadałem na tego Aviatora, ale kolega był niecierpliwy i nieodpisanie mu przez noc skwitował słowami: "Nie było z Tobą kontaktu, więc zaklepał ktoś inny". Przykro mi, że byłeś to Ty, ale i cieszę się, że ostatecznie nie byłem to ja. Zresztą, wnosząc z FB, to jakiś *Marmolada guy*. A to to jeszcze nieprzystosowane do życia w przyzwoitej części społeczeństwa.

Wróć do „Opinie”