Porównanie (test) sznurków do yoyo

Recki yoy, sznurków, łożysk i czekolad z milki
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: Porównanie (test) sznurków do yoyo

Postautor: admin » 16 mar 2016, o 13:40

o Nylonach @Ace może coś powiedzieć, bo miał.
Kitty XL mam aktualnie testowo - są grubsze of Fatów. Są opinie, że niby mniej się skręcają. Ace uważa, że bardziej a ja muszę zrobić jakiś rzetelny test, żeby to stwierdzić :D Oprócz tego są jeszcze XXL, które są jeszcze grubsze od XL. Co do odczuć - lubię grubsze sznurki, więc dla mnie super. Naprawdę fajnie widać podczas machania

Kitty Tall to są normalne Kitty String tylko dłuższe.

Awatar użytkownika
Ace
Administrator
Zestaw: One Drop - Code 2 / CTX Ceramic Balls / Kitty Fat Yellow
Kolekcja: YYF - Protostar / Expedition / Paolista / Pivot
One Drop - Burnside/Code 2
C3yoyodesign - Mo-Vitation / Berserker RX
YoyoEmpire - Simple Love Yoyo
Magicyoyo - Skyva
Vosun - Okkar
Macham od: 04 sty 2014
Kontaktowanie:

Postautor: Ace » 16 mar 2016, o 17:31

A machał ktoś na sznurach yoyoofficer i Kitty String Nylon? I czym różnią się Kitty XL i Tall? Jeśli ktoś na jakichś z podanych machał to niech krótko opisze wrażenia. Ja machałam na kilku aby firmach sznurów i nie znam wymienionych wyżej.
Machałem na kitty nylon, bardzo wytrzymałe, dość cieńkie i sztywne. Ciężko zabrudzić ale jak już się to zrobi to troche mało przyjemne dla palców. Poza tym nawet dość się tak nie skręcają jak tradycyjne.

Kitty XL to grube sznurki, kolejno jest normal < fat < xl natomiast Tall to sznurki po prostu dłuższe :D
Xl mam od niedawna i są to fakt grube i dość miekkie. Przyjemnie się macha, respons trosineczke większy. Podobno się nie skręcają tak jak faty ale póki co jestem odmiennego zdania :D

Najlepiej jakoś osobiście leżą mi Kitty fat :D

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 10 lip 2016, o 21:52

Czy macie może pomysł na rzetelny test "skręcania" się sznurków? Żeby można było je w sposób miarodajny porównać?
Jedyne, co mi do głowy przychodzi, to pyknąć jakiś jeden trick np 20x i sprawdzić, ile razy się "zawinie" po tym sznurek...i tak z każdą marką porównywanych sznurasów. Ktoś coś jakieś fajniejsze propozycje?

Wróć do „Recenzje”