Kitty String Nylon 1.5

Recki yoy, sznurków, łożysk i czekolad z milki
Awatar użytkownika
wayne
Znawca
Zestaw: YYJ Next Level // KK // Kitty FAT
Kolekcja: YYE: Possess, Simple Love*
YYJ: Kickside*, Lyn Fury, FH0, Aquarius, Fiesta Tres, Next Level
YYF: Superstar 2016, Cyborg*, Genesis Plus, Protostar, Replay Pro*, Horizon
Basecamp: Expedition
iYoYo: Steel
Vosun: Aethyr, Space cookie, Rogue, Petrichor, Duang, V8 Offstring, Okkar*, Vanquish
RecRev: Sine//Saw
OD: Code 2 Nautilius*
Duncan: Metropolis, Grasshopper, Skyhawk
C3: M.O.V.E*, P-Wave*
KYS: Pax
Spin top Energia short circuit
Macham od: 0- 0-2005

Kitty String Nylon 1.5

Postautor: wayne » 6 wrz 2017, o 09:13

Póki co mini-recenzja sznurków jak w tytule, bo moja lakoniczna odpowiedź za niedługo zniknie z chatu i by pytanie o ten typ sznurków nie wrócił jak bumerang. Chciałbym zaznaczyć, że dawno nie machałem na tych sznurkach, ale postaram się odświeżyć jak najszybciej pamięć i wtedy zrobię można powiedzieć, że pełną recenzję.

Ogólnie sznurki są czymś pomiędzy normalami, a FATami jeżeli chodzi o grubość. Są zrobione z 50% poliestru i 50% nylonu i ogólnie są dość długie jak to Kitty i nie mają pętli co ułatwia możliwość dostosowania sznurka pod własne preferencje (pomijając osoby takie jak Riccardo Fraolini). Co na początku mnie zaskoczyło to to, że nie skręcały się tak szybko i ogólnie mają dość dobre właściwości elastyczności itd. tak do około 50% swej żywotności (czytaj przez chyba około 2-3 h macha się super, a potem coraz gorzej, lecz do tego ponownie się ustosunkuje jak wrócę do nich). Na plus warto zaznaczyć, że jeżeli chodzi o slacki i ogólnie pętle to trzymają je super, a dzięki temu, że są trochę cieńsze rzadziej można się spotkać z niespodziewanym bindem (zwłaszcza przy trickach gdzie np. yoyo jest na sznurku i przerzucamy je w kierunku jak się robi binda).

Podsumowując każdemu polecam by sprawdził Kitty String Nylon 1.5, ponieważ mogą się okazać super alternatywą dla takich modeli jak Kitty FAT lub... W sumie u nas innych godnych polecenia sznurków nie ma :D

Wróć do „Recenzje”