Sznurki z aliexpress

Recki yoy, sznurków, łożysk i czekolad z milki
Awatar użytkownika
Yanokashi
Giermek
Zestaw: MagicYoyo N12
Kolekcja: MagicYoyo N12 Shark Honor; YoyoFactory Replay Pro; Ji Guang; DIGE Yoyo (w drodze)
Macham od: 06 mar 2017

Sznurki z aliexpress

Postautor: Yanokashi » 6 kwie 2017, o 23:31

Słowem wstępu, to jest moja pierwsza recenzja na forum więc proszę o wyrozumiałość :)
Z aliexpress zamawiałem już baaardzo dużo rzeczy dlatego nie boję się ryzyka że coś taniego może być średniej jakości. Dzisiaj przyszły do mnie sznurki z aliexpress, a dokładniej 40 sznurków!

Link do aukcji:
https://www.aliexpress.com/item/40pcs-4 ... 0.0.baSVNu

W zestawie znajduje się w sumie 40 sznurków (zgadza się, liczyłem :D):
- 10 białych
- 10 pomarańczowych
- 10 żółtych
- 10 zielonych
Według aukcji sznurki są 100% poliestrowe (według obserwacji to również się zgadza :D)
Co wyjątkowe i bardzo rzadko spotykane na aliexpress, póki co aukcja ma ocenę 5,0 w feedbackach i już 73 opinie.

Co najlepsze - CENA to 1,53$ za ten zestaw co daje przy dzisiejszym kursie 6,09 zł za zestaw 40 sznurków czyli 15 groszy za sznurek <3

Co musi zostać powiedziane, są ciut krótsze od tych od YYF. Według mojej miarki i nienaprężonych sznurkach, te od YYF mają ~118 cm od supełka do końca a te z aliexpress ~110cm czyli ok. 8 cm różnicy. Niby spora różnica, ale dla mnie na lepsze! Mimo że jestem dość wysoki (186cm wzrostu) to nie raz pieprznąłem jojem o glebę. Na sznurkach z ali nie boję się o to i operuję jojem swobodniej. Wiadomo, double or nothing będzie odrobinkę ciaśniejsze a triple or nothing zwłaszcza. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Moim zdaniem nie ma co marudzić, 6 zł za 40 sznurków to cena wyśmienita a można zrobić sobie ładny zapas za grosze :D

Serdecznie polecam :)

Zdjęcia

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zestaw: Zeekio Core
Kolekcja: YYF 888X
Zeekio Core
Macham od: 11 paź 2010
Kontaktowanie:

Re: Sznurki z aliexpress

Postautor: Michu » 6 kwie 2017, o 23:57

Zamówie w sumie z czystej ciekawości :P Fajnie, gdyby ocenił to bardziej doświadczony machacz (bez obrazy ofc :P)

https://pl.aliexpress.com/item/New-arri ... be1bd8b0d8

Ciekawe, czy to te same czy moze lepsze i warte swojej ceny :P

Awatar użytkownika
Yanokashi
Giermek
Kolekcja: MagicYoyo N12 Shark Honor; YoyoFactory Replay Pro; Ji Guang; DIGE Yoyo (w drodze)

Postautor: Yanokashi » 7 kwie 2017, o 00:01

Zawsze patrz na feedbacki, jeśli jest >= 4,6 rozważasz zakup, jeśli jest >=4,8 bierzesz w ciemno :lol:
I również czekam na opinię od bardziej zaawansowanych :)

Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zestaw: Zeekio Core
Kolekcja: YYF 888X
Zeekio Core
Macham od: 11 paź 2010
Kontaktowanie:

Postautor: Michu » 7 kwie 2017, o 00:05

Zawsze patrz na feedbacki, jeśli jest >= 4,6 rozważasz zakup, jeśli jest >=4,8 bierzesz w ciemno :lol:
I również czekam na opinię od bardziej zaawansowanych :)
Nie ma co też się kierować feedbackami :P To tak jak ze smiesznymi rajbanami, ktore mozna kupic za 1,5 dolara, które bedą plastikowe i ogolnie bieda, a porządne podrobione za 15 dolarów, gdzie mają filtry UV :P

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 7 kwie 2017, o 08:59

Wooow, 8cm krótsze od YYF? No to słabiutko. Z początku też machałem na bardzo krótkim sznurku. Z czasem na dłuższych, by teraz znowu nieco je skracać, ale no jednak sznurek YYF to jest takie minimum

Awatar użytkownika
Yanokashi
Giermek

Postautor: Yanokashi » 7 kwie 2017, o 10:57

Wooow, 8cm krótsze od YYF? No to słabiutko. Z początku też machałem na bardzo krótkim sznurku. Z czasem na dłuższych, by teraz znowu nieco je skracać, ale no jednak sznurek YYF to jest takie minimum
Za 6 zł polecam zaryzykować, najwyżej sprzedasz gdyby Ci nie podpasowały :)

Awatar użytkownika
wayne
Znawca
Zestaw: R2FG - ATG // R2 // Kitty FAT
Kolekcja: R2FG - ATG
YYE: Possess, Simple Love*
YYJ: Kickside*, Lyn Fury, FH0, Aquarius, Fiesta Tres, Next Level
YYF: Superstar 2016, Cyborg*, Genesis Plus, Protostar, Replay Pro*, Horizon
Basecamp: Expedition
iYoYo: Steel
Vosun: Aethyr, Space cookie, Rogue, Petrichor, Duang, V8 Offstring, Okkar*, Vanquish
RecRev: Sine//Saw
OD: Code 2 Nautilius*
Duncan: Metropolis, Grasshopper, Skyhawk
C3: M.O.V.E*, P-Wave*
KYS: Pax
Spin top Energia short circuit
Macham od: 0- 0-2005

Postautor: wayne » 9 kwie 2017, o 16:16

Długie masz te sznurki z YYF, sprawdziłem swoje pozostałości z paczki i nienaprężony to ok 107 cm... Dla porównania kitty fat nylon mają ok 125 cm.

Awatar użytkownika
Yanokashi
Giermek

Postautor: Yanokashi » 10 kwie 2017, o 17:37

Długie masz te sznurki z YYF, sprawdziłem swoje pozostałości z paczki i nienaprężony to ok 107 cm... Dla porównania kitty fat nylon mają ok 125 cm.
Nie wiem, mierzyłem nienaprężone i wychodziło właśnie tyle ;-;

Ryku
Początkujący
Zestaw: Replay Pro/domyślne/domyślne
Macham od: 20 kwie 2017

Sznurki z aliexpress

Postautor: Ryku » 17 maja 2017, o 08:34

Właśnie do mnie dotarło zamówienie tych sznurków i porównując do tych od YYF są sporo cieńsze i mniej razy zwinięte(?). mechaca się w podobnym tempie do tych od yyf - na moim poziomie czyli uczenie się 30 podstawowych sztuczek. chociaż gdybym nie miał plastikowego yoyo to raczej bałbym się z nich skorzystać. generalnie spoko zestaw jak za taka kasę ale jednak spokojniejszy się czuje jak macham na tych od yyf - pewnie ze względu na grubość i jakość sznura.
materiałowo wydają się PODOBNE do tych od yyf.

Obrazek
Obrazek

edit:

no i jakiekolwiek slack tricki będą nie do nauczenia na tych sznurach bo nawet jak sznurek jest neutralny to przy slacku się samoistnie zawija

Sent from my iPhone using Tapatalk

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 17 maja 2017, o 08:49

Dzięki za info!

Wróć do „Recenzje”