gdzie kupie yoyo

Opinie i pytania dotyczace sklepów, Info o zamówieniach, ogłoszenia
Dizzyx20
Początkujący

Re: gdzie kupie yoyo

Postautor: Dizzyx20 » 8 sie 2016, o 21:55

oki dzienki za pomoc

Awatar użytkownika
Borys
Giermek
Zestaw: Vanquish/10balls V-shape/Kitty-Fat
Kolekcja: YYF: One, Repley PRO, T.O.O Hot
NoLimit: Vinci
RecRev: Silly Goose
Vosun: Vanquish
Macham od: 01 lut 2016

Postautor: Borys » 9 sie 2016, o 00:20

hymmm.... takie pytanko... jaką miałeś styczność z jojami wcześniej?
bo jeśli żadną albo minimalną to ciut sie nie zgodze z Adminem ;P przygodę z yoyo(poza takimi za 5zł) zaczełem od ONE(http://sklepyoyo.pl/product-pol-53-ONE-10-sznurkow.html) i wydaje mi sie to nie takim złym wyborem bo ma dwa łożyska(nieresponsywne i responsywne) i pomimo że bardzo odstaje osiągami to młodszy bardziej niecierpliwy nauczy sie na nim w ogóle prosto rzucać potem jakieś podstawowe triki czy blind i dopiero jak cie wkręci i starczy cierpliwość to przerzucić sie na Repley PRO czy One Star, ogólnie coś lepszego :)
Don't turn your back
Don't look away
And don't blink
---GOOD LUCK---

D. WHO

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 9 sie 2016, o 07:24

1: produkt niedostępny
2: One od jakiegoś czasu sprzedawany był z jednym, responsywnym łożyskiem, co sprawiało, że była to kasa wyrzucona w błoto.
Amigra widzę, że ma jeszcze 2 łożyska http://www.amigra.pl/Yoyo_One_zielone-534.html

Ale zdziwiłbyś się jak szybko ludzie łapią binda i wtedy to responsywne łożysko jest nieprzydatne a osiągi zaczynają szybko nie wystarczać i trzeba znowu wydawać kasę na nowy sprzęt...bez sensu. Do tego zwróć uwagę, że kilka razy pytałem o cierpliwość i zaznaczyłem, że jeżeli jest cierpliwy, to onestar. 16 lat to już jednak manualnie jest spoko :P Ten najprostszy bind szybko można złapać. Szkoda kasy na startery, chyba, że dla 8-10 letniego dzieciaka, to już prędzej.

Awatar użytkownika
Borys
Giermek

Postautor: Borys » 9 sie 2016, o 10:47

Jasne ze wszystko zależy od człowieka :P to tylko moja opinia poparta moją siostra(15 lat) której zostawiłem replaya powiedziałem jak rzucać, jak blindowac, dałem namiary w YouTube i wyjechałem na tydzień po czym olazalo sie ze szybko sie zniechcecila bo jednak nie umiała sie nauczyć tego dobrze rzucić itd. po tym jak jednak zmieniłem jej to na ONE i nauczyla sie na responsywnym rzucać i podstawowych tricków na responsa teraz bawi sie jeszcze z Replyem ;) jasne wszystko zależy od człowieka dla jednego to bedzie bezsensowny dodatkowy wydatek a dla drugiego dobry choć ciut droszy wybór ;) cale to ttlko moja opinia i niezaprzeczalne jest to że admin dłużej i lepiej ogarnia ;)
Don't turn your back
Don't look away
And don't blink
---GOOD LUCK---

D. WHO

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 9 sie 2016, o 10:50

Prosta konkluzja: brak było odpowiedzi na pytanie o cierpliwość. Jeżeli jesteś mało cierpliwy - bierz One (ale tylko i WYŁĄCZNIE z dwoma łożyskami). No i pamiętaj o dokupieniu 10-20 sznurków - to konieczność Szykuj się jednak, że jak się wkręcisz, to trzeba będzie yoyo zmienić.

Jeżeli jesteś cierpliwy, bierz Onestara i starczy na dłużej.

Dizzyx20
Początkujący

Postautor: Dizzyx20 » 9 sie 2016, o 12:31

hymmm.... takie pytanko... jaką miałeś styczność z jojami wcześniej?
bo jeśli żadną albo minimalną to ciut sie nie zgodze z Adminem ;P przygodę z yoyo(poza takimi za 5zł) zaczełem od ONE(http://sklepyoyo.pl/product-pol-53-ONE-10-sznurkow.html) i wydaje mi sie to nie takim złym wyborem bo ma dwa łożyska(nieresponsywne i responsywne) i pomimo że bardzo odstaje osiągami to młodszy bardziej niecierpliwy nauczy sie na nim w ogóle prosto rzucać potem jakieś podstawowe triki czy blind i dopiero jak cie wkręci i starczy cierpliwość to przerzucić sie na Repley PRO czy One Star, ogólnie coś lepszego :)

nie nigdy nie miałem sztyczność z jojem ale własnie chce sobie spróbować
to brać ONE czy ONEstar

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 9 sie 2016, o 12:37

Zaraz połączę Twoje posty w jeden. Nie pisz jednego pod drugim, tylko edytuj poprzedni.
Odpowiedz sobie na pytanie, które zadawałem już chyba 3x: czy jesteś cierpliwy? No i tak, jak pisałem wyżej: jesteś cierpliwy: kup onestar, starczy na dłużej. Nie jesteś cierpliwy, nie wiesz, czy Cię to wkręci - kup One ale z dwoma łożyskami

Awatar użytkownika
Borys
Giermek

Postautor: Borys » 9 sie 2016, o 13:45

Dokładnie ;) kupując ONE dostaniesz takie "klasyczne jojo" do porzucenia na sam początek po czym możesz zmienić łożysko i zobaczyć z czym sie je rzucanie na niersponsywnym. Po czym bedziesz musiał kupić coś lepszego by zacząć jakieś lepsze sztuczki ;) kupując OneStar to trochę głębsze woda i początek rzucania może być trochę trudniejszy i może cie wkurzac ciągle zwijanie martwego joja ale teoretycznie jak sie wkrecisz to starczy na dłużej i oszczędzi ci wydania dodatkowych paru dych ;) wydaje mi sie że musisz sam rozeznać i sie na któreś zdecydować ;)
Don't turn your back
Don't look away
And don't blink
---GOOD LUCK---

D. WHO

Wróć do „Sklepy, serwisy, zamówienia”