Gdzie kupić yoyo - lista sklepów i kosztów

Opinie i pytania dotyczace sklepów, Info o zamówieniach, ogłoszenia
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Gdzie kupić yoyo - lista sklepów i kosztów

Postautor: admin » 22 wrz 2015, o 19:02

Amigra.pl
koszt zamówienia: 9-12zł
waluta i sposób płatności: normalny przelew bankowy w złotówkach
darmowa dostawa: brak informacji
kraj: Polska

Zamawiałem niejednokrotnie. Cena waha się w zależności od zamówionych produktów (ich gabarytu i wagi).
Brak spiętego systemu płatności online, wszystko reguluje się za pomocą zwykłego przelewu bankowego na rachunek mBank. Najczęściej zamówienie składałem późnym wieczorem w weekendy i praktycznie zawsze nawet w niedzielę około 21 przelewając z tego samego banku miałem potwierdzenie wpłaty a w poniedziałek z samego rana wysyłkę - polecam.

Sklepyoyo.pl
koszt zamówienia: 14zł (lub 20zł za pobraniem)
waluta i sposób płatności: wpięty system płatności online (chyba payu) lub płatność przy odbiorze
darmowa dostawa: od 400zł
kraj: Polska

Zamawiałem niejednokrotnie. Szybka realizacja za każdym razem i bardzo dobrze zapakowana przesyłka. Nawet gdy zamawiacie tylko sznurki.

Snowboard-online.pl
koszt zamówienia: 16zł (19zł pobraniowa)
waluta i sposób płatności: przelew bankowy w złotówkach
darmowa dostawa: od 500zł
kraj: Polska/Czechy

Zamawiałem raz. Przelew na Bank Spółdzielczy. Z doświadczenia oraz opisu innych osób - za każdym razem dorzucają kilka gadżetów (otwieracz do butelek, długopis, notes, naklejki, linijka...w różnej konfiguracji). Szybka przesyłka. Co do pochodzenia, niby cała korespondencja jest w języku polskim, ale ktoś kiedyś dzwonił i podobno odebrała osoba mówiąca po czesku. Warto się rejestrować, gdyż już drugie zamówienie, to 10% zniżki więcej informacji

Slusny.net
koszt zamówienia: 40zł
waluta i sposób płatności: po za Czechami tylko Paypal
darmowa dostawa: oficjalnie brak
kraj: Czechy

Zamawiałem raz...zamówienie bardzo duże (przekraczające 2k zł). Niestety brak jakichkolwiek gratisów, nawet jednej vlepy. Za to stacjonarnie dają vlepy, długopisy...
Przesyłka natomiast zasługuje na pochwałę. W niedzielę wieczorem zamówienie, we wtorek do południa było już u mnie. Niestety komunikacja nie zawsze w języku angielskim. Zależy, kto aktualnie jest na stanowisku. Ja na odpowiedź na maila czekałem 2 dni. Jednak o wiele niższe ceny, niż w Polsce motywują do zakupów w tym sklepie.

yoyomania.cz
koszt zamówienia: około 22zł (140kc) a jeżeli paczka będzie miała tylko jedno yoyo, to nawet może zejść do 100kc
waluta i sposób płatności: Paypal
darmowa dostawa: informacje wkrótce

Fajna oferta sklepu, dość tanio. No i mają Vosuna, który jak wiadomo - jest tani i świetny. W dodatku w sprzedaży np Petrichor b-grade (skaza tylko na lakierze). W przypadku wspomnianych Vosunów drugie łożysko gratis. Jeżeli nie widzicie czegoś na sklepie polecam napisać maila. Właściciel bardzo sympatyczny i czasem może wygrzebać coś "spod lady" :D Także nie krępujcie się pisać, byle po angielsku.
Wysyłka dobrze zapakowana, śmiga pocztą, co jednak nie daje złych rezultatów, bo w około 4 dni powinno być na miejscu. Jak najbardziej polecam.

Lardon.cz
koszt zamówienia: około 27zł
waluta i sposób płatności: Paypal/Karta kredytowa

Przesyłka idzie koło 3 dni, zawsze dają sporo vlep i pierdół, czasem jakiś mały brelok. Wszystko spoko.

yoyostore.cz
koszt zamówienia: około 28zł (167kc) za GLS (to najtańsza opcja przesyłki i najszybsza zarazem). W 2-3 dni przychodzi elegancko zapakowana
waluta i sposób płatności: Paypal

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, świetne pakowanie. Zamawiałem 2x i zawsze w pudełku wszystko ułożone tak, by nic nie latało. Zawsze dorzucone vlepy w kilku rodzajach, jakaś ulotka informacyjna o yoyo/sklepie oraz...czeskie słodycze :D wiadomo na pewno o batoniku. Jeżeli ktoś dostał coś innego niech da znać. Zdecydowanie polecam. Warto też wysłać maila jeżeli czegoś nie widzimy na stanie, bo może akurat się znajdzie.

LatiendaDelYoYo.com
koszt zamówienia: Zależna od wagi zamówienia ale było to 8,10€ za jedno plastikowe yoyo (ok. 33zł) Tabela kosztów
waluta i sposób płatności: PayPal/Visa/MasterCard
darmowa dostawa: NIe znalazłem informacji
kraj: Hiszpania

Jeden z najbardziej o ile nie najlepiej zaopatrzony sklep w Europie z ofertą bardziej skierowaną na Zachodnie machani niż Wschodnio-Azjatyckie. Najbardziej zróżnicowana oferta sznurków których gdzie indziej nie znajdziemy, ceny nie zawyżane i podkreślę raz jeszcze, genialna oferta.
Pakowania na najwyższym poziomie ale to wiąże się też z dodatkową wagą za większy kartonik, nic nie lata i jest dobrze zapakowane. Dostaw już gorzej bo czas realizacji to 7-14 dni, Do mnie paczka doszła jakoś po 10 dniach. Wysyłany towar jest przez pocztę z numerem trackingowym ale jednak to bardzo drogo jak za czas realizacji... Jako dodatek dostałem jedną vlepe ze sklepu.

Awatar użytkownika
Pablito
Jestę skautę
Zestaw: CLYW WM2
Kolekcja: YYF Protostar,
YYO Kilter,
YYF Shutter,
YYO Hatchet,
CLYW Wooly Marmot 2
no i dwa pamiątkowe yoyka z krk :D
Macham od: 25 sie 2013

Re: Gdzie kupić yoyo - lista sklepów i kosztów

Postautor: Pablito » 22 wrz 2015, o 21:06

A propos Yoyostore, zamawiałem parę razy i szczerze polecam! Wysyłka chyba 4 dychy fedexem, ale jak najbardziej warte tego! Przesyłka była u mnie w 2 dni od złożenia zamówienia, do tego mega ilość vlep, liścik od osoby wysyłającej i wszystko super zapakowane. Raz przez przypadek przesyłka opóźniła się o tydzień, dostałem "w przeprosiny" YYF Hubstacka ed. WYYC '14 i Duck Pady. Bomba! Poza tym wielki wybór - praktycznie wszystkie firmy.
Obrazek
It's a box.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 22 wrz 2015, o 21:22

@Pablito - a metody płatności?

Awatar użytkownika
Esemes
Ekspert
Zestaw: 44RPM Rhythm, Dif-e-Yo 10ball KK, Kitty Nylon XL
Kolekcja: YYF Paolista, Shu-ta, EDGE, Vosun Petrichor, 44RPM Rhythm, C3 Imagine Breaker
Macham od: 0- 3-2012

Postautor: Esemes » 22 wrz 2015, o 23:22

PayPal

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Pablito
Jestę skautę
Zestaw: CLYW WM2
Kolekcja: YYF Protostar,
YYO Kilter,
YYF Shutter,
YYO Hatchet,
CLYW Wooly Marmot 2
no i dwa pamiątkowe yoyka z krk :D
Macham od: 25 sie 2013

Postautor: Pablito » 23 wrz 2015, o 08:18

I GPwebpay.
Obrazek
It's a box.

Thorinbur
Nowicjusz
Zestaw: Loop 1080
Kolekcja: Loop 1080 x2, Shutter, DV888, Flight
Macham od: 01 lut 2015

Postautor: Thorinbur » 5 lis 2015, o 20:32

http://miejskiesporty.pl/

kupowałem u nich loopa 1080 (jedyny sklep w polsce jaki znalazłem który jeszcze go miał na stanie).
Bardzo dobry kontakt. Nie długo po złożeniu (ok 1h) zamówienia dostałem maila z zapytaniem w jakim kolorze mają być yoya i z informacją, że yoyo w kolorze żółtym jest droższe o 10 zł ale mogą mi je sprzedać w takiej cenie w jakiej złożyłem zamówienie. Po krótkiej rozmowie telefonicznej ustaliliśmy wszystkie szczegóły i jeszcze tego samego dnia paczka trafiła do kuriera. Następnego dnia była u mnie. Mogę polecić sklep z racji na pomocną obsługę i szybkość realizacji zamówienia.

Można tam kupić nie tylko joja ale też mnóstwo innych sprzętów sportowych.

Dostawa za pobraniem to koszt 20zł, są też możliwe inne formy płatności ale nie pamiętam dokładnie ceny pozostałych. Na pewno jest możliwość przedpłaty na konto.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 14 mar 2016, o 22:37

Dodałem yoyostore

Awatar użytkownika
Ace
Administrator
Zestaw: One Drop - Code 2 / CTX Ceramic Balls / Kitty Fat Yellow
Kolekcja: YYF - Protostar / Expedition / Paolista / Pivot
One Drop - Burnside/Code 2
C3yoyodesign - Mo-Vitation / Berserker RX
YoyoEmpire - Simple Love Yoyo
Magicyoyo - Skyva
Vosun - Okkar
Macham od: 04 sty 2014
Kontaktowanie:

Postautor: Ace » 7 kwie 2016, o 18:32

Yoyostore jaak najbardziej polecam! Szybka i tania wysyłka, dostępna nawet dla jednej zamawiającej osoby. Gratis naklejki a nawet tatuaż! Haahaha i do tego batonik :-D szybki i przyjemny kontakt ze sklepem, komunikacja w języku angielskim ale przynajmniejj nie pepikowym haahaaha I świetna oferta i chyba najwiecej "nowości" w Europie wchodzących na sklep co jakiś czas :-D

Awatar użytkownika
Ace
Administrator
Zestaw: One Drop - Code 2 / CTX Ceramic Balls / Kitty Fat Yellow
Kolekcja: YYF - Protostar / Expedition / Paolista / Pivot
One Drop - Burnside/Code 2
C3yoyodesign - Mo-Vitation / Berserker RX
YoyoEmpire - Simple Love Yoyo
Magicyoyo - Skyva
Vosun - Okkar
Macham od: 04 sty 2014
Kontaktowanie:

Postautor: Ace » 27 wrz 2016, o 15:36

Dodany sklep LatiendaDelYoyo

Awatar użytkownika
Yanokashi
Giermek
Zestaw: MagicYoyo N12
Kolekcja: MagicYoyo N12 Shark Honor; YoyoFactory Replay Pro; Ji Guang; DIGE Yoyo (w drodze)
Macham od: 06 mar 2017

Postautor: Yanokashi » 23 mar 2017, o 03:20

Mimo wszystko można moim zdaniem dorzucić Aliexpress. Wysyłka w zdecydowanej większości przypadków darmowa, a ceny samych joj niskie (przykładowo T5-$8, N12-$9). Wiadome - nie wszystkie modele będą, ale coś na pewno idzie znaleźć. Do tego sznurki poli po $0,90 za 10 szt. ;)

Wróć do „Sklepy, serwisy, zamówienia”