Nowy sprzęt

Miejsce do zadawania pytań o Yoyo i sprzęcie z nim związanym
Awatar użytkownika
Gacek_CK
Giermek
Zestaw: MagicYoyo n12/ SPEC/ sznurek handmade
Kolekcja: MYY n12, YYf Replay Pro, YYF One
Macham od: 03 kwie 2017

Nowy sprzęt

Postautor: Gacek_CK » 26 cze 2017, o 10:09

Hej :)
Od kwietnia br. mam yyf One i to moje pierwsze yoyo. Obecnie zacząłem się zastanawiać nad zmianą. Początkowo chciałem zmienić tylko łożysko na ct, ale cenowo byłoby to raczej średnio rozsądne.
W pierwszym odruchu chciałem zamawiać Replay Pro, jednak trafiłem na Magicyoyo t5. Cena tak niska, że aż śmieszna, opinie całkiem dobre... tylko zastanawiam się, czy przechodzenie już na metal jest dobrym pomysłem. Co prawda macham dużo - jednak nie powiem, że dobrze ;) cały czas jestem na etapie treningu prostych rzutów i prostych mountów - które to treningi czasami urozmaicam prostymi trikami (bardzo prostymi ;) ).
Ale do rzeczy - pozostać przy Replay, czy jednak skusić się na t5? Przyznam, że drugą opcję rozważam coraz poważniej - tym bardziej, że zanim przypłynie z Chin, to będę miał kolejny miesiąc na machanie plastikiem. Jaka jest w tym temacie opinia bardziej doświadczonych​? :)

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: Nowy sprzęt

Postautor: admin » 26 cze 2017, o 10:46

Najważniejsze, żebyś binda ogarniał i nie tłukł yoyo o glebę. Myślę, że spokojnie bierz T5 :) Jak rozwalisz, czy coś, to nawet nie będzie szkoda :D Myślę, że wielu rzeczy będzie Ci się lepiej uczyć. Ewentualnie rozważ Magic Yoyo N12. Ta sama półka cenowa, bo koło $10-12 a o wiele przyjemniejsze.

Awatar użytkownika
Gacek_CK
Giermek

Postautor: Gacek_CK » 26 cze 2017, o 16:25

Binda ogarniam, o glebę nie tłukę (no, może kilka razy się zdarzyło ;) )
N12... yhm, czyli doszło mi kolejne do rozważenia Obrazek

Awatar użytkownika
Gacek_CK
Giermek

Postautor: Gacek_CK » 30 cze 2017, o 15:46

Oki... Padło ostatecznie na N12, teraz tylko jakiś miesiąc czekania ;) przyznam, że cena wręcz nieprawdopodobna. Z dopłatą do przesyłki rejestrowanej wyszło takiej, niż dałem za One...

Awatar użytkownika
Gacek_CK
Giermek

Postautor: Gacek_CK » 1 sie 2017, o 07:36

Wczoraj po pracy odebrałem paczkę. Jak już wspomniałem - to moje drugie yoyo. Nie mam pojęcia, jak się macha modelami za kilkadziesiąt czy kilkaset zł. Ale w porównaniu z One... cóż, tu nie ma co porównywać. Jeżeli komuś starter już nie wystarcza, to może spokojnie sięgać po N12 - pieniądze śmieszne, a komfort machania niesamowity. Świetna rzecz, żeby doszlifować to, co już człowiek umie i nauczyć się w końcu czegoś bardziej skomplikowanego.
Trzeba, co prawda ten miesiąc poczekać, ale warto. A z czasem - cóż, jak znam siebie, to nie będzie mój ostatni model, więc pewnie pokuszę się o porównanie z jakimś "markowym" yoyo ;)
Aha, warto zaznaczyć, że lakier bardzo delikatny ;)

P.S. Chciałem to napisać już wczoraj, ale miałem ręce zajęte ;)

Wróć do „Pytania o Sprzęt”