Strona 1 z 1

Od czego zacząć kręcenie

: 2 wrz 2013, o 21:06
autor: admin
Mamy yoyo...i co teraz?

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że

1: podstawą podstaw jest nauczenie się rzucania dobrego sleepera. Dobry, czyli prosty, yoyo bardzo stabilnie kręci się. Z czasem człowiek automatycznie zauważa, że tuż przed końcem sznurka, gdy rzuca się sleepera, podciągnięcie ręki do góry wprawia yoyo w większe obroty, co przekłada się na dłuższego sleepa.

2: Szybki sposób zwijania yoyo. Nic tak nie frustruje, jak zwijanie sznurka tradycyjną metodą, podczas uczenia się jakiegokolwiek tricku. Na początku trzeba to zwijanie odbębnić praktycznie przy każdej próbie. Osobiście uczyłem się z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=9Ytobyl ... 39FFBD2D24
Dla niecierpliwych patrzeć od 2:40, aczkolwiek moim zdaniem cały filmik wart jest obejrzenia.

Re: Od czego zacząć kręcenie

: 22 lut 2014, o 23:14
autor: Ace
Gdy już nauczymy się rzucać prosto polecam nauczenia się tych trikow:
http://www.youtube.com/watch?v=3hzgkg6N ... 103C611EB0
Jest to właściwie podstawa podstaw plus triki "Flaga Jamajki" "Wieża Eifla" niby tylko platanina sznurka ale mimo to pozwala troche rozruszać palce. Wracając do play listy to znajdziemy tam np. 2 sposoby rzucania Breakaway (rzut bokiem) trapez i wiele innych trików od których później zaczyna się całe combo kilku trików gdzie niejednokrotnie z jednego triku poprzez jeden podrzut i trafienie w odpowiedni sznurek uzyskamy kompletnie inny układ z triku który robiąć pojedyńczo wygląda inaczej a często jest przejściem do jeszcze innego.
Poza tym dla całkiem początkujących a nie lubiących siedzieć przed PC i latać na środek pokoju ćwiczyć a lubią teorie i po PL polecam to:
http://yodyssey.tripod.com/triki.html
Wszelkie pytania można kierować do Nas na PW ( Polecam się) lub poprzez rejestracje zadawać pytania na forum lub na chacie a gwarantuję Profesjonalną i szybką odpowiedź oraz porady dla każdego machacza indywidualnie bo jak wiadomo każdy trik robimy po swojemu i każdy ma inny patent na niego.

Po kolejne poziomy z podanego przeze mnie linku zapraszam do tematu Tutoriali :D