Rękawiczki yoyo

Pytania o Sprzęt | Recenzje
Nie wiesz co wybrać? poczytaj lub zapytaj właśnie tutaj ! Pomożemy coś doradzić!
Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Rękawiczki yoyo

Postautor: admin » 8 sie 2015, o 11:18

Rękawiczki Collapsar (bilardowe)
Dostępne np na etbilard

Koszt produktu: 12zł
Koszt dostawy: 20zł

Koszt dostawy za bardzo nie rozpieszcza, dlatego warto zamówić moim zdaniem kilka sztuk.
Szybkość dostawy, to jakieś 2 dni, więc naprawę niezły czas.

Pierwsze wrażenie rękawiczek, to że są trochę ciasne. Na szczęście szybko mija i to nie efekt rozciągania się rękawiczek. Collapsar to rękawiczki na pewno najlepiej dopasowane do kształtu dłoni ze wszystkich, które miałem do tej pory. Wcześniej miewałem problemy, że np kciuk rękawiczki był za krótki, co ograniczało ruchy oraz tworzyło "płozę" między kciukiem a palcem wskazującym. Miałem też rękawiczki, w których palec środkowy był po prostu za długi, co negatywnie wpływało na samo odczucie noszenia...

Collapsar są naprawdę ok. Mam je przeszło 2 tyg, używam codziennie i nie odczuwam, żeby szczególnie się rozciągały. Szwy na palcach nie wnerwiają, a spotkałem się już z takimi, które sprawiały, że czubek palców stawał się niemal kwadratowy. Tutaj nie ma tego problemu i do tego z założoną rękawiczką spokojnie mogę np napić się herbaty albo pisać na klawiaturze, co przy wcześniejszych modelach było raczej denerwujące przez złe dopasowanie do dłoni.

Jeśli chodzi o samo machanie: rękawiczka daje naprawdę świetny poślizg sznurka...na tyle dobry, że z początku sznurek centralnie spadał mi z dłoni, gdyż przyzwyczajony byłem jednak do minimalnego oporu. Szybko się można przyzwyczaić.

Zobaczymy, jak długo rękawiczka wytrzyma. Na zdjęciach widać, że powstało naprawdę drobne zmechacenie na palcu wskazującym (najbardziej tyram właśnie to miejsce). Przyczynił się do tego na pewno celowo dłużej trzymany sznurek kitty, który staje się mocno tnący po czasie. Najważniejsze, żeby szwy wytrzymały. Póki co wygląda to obiecująco a cena 12zł za sztukę jest najniższą z napotkanych do tej pory. Na allegro od 15zł za naprawdę kiepskiej jakości sprzęt. Przeważnie normalne rękawiczki do yoyo zaczynają się od 20-25zł, co daje Collapsarowi niezłą przewagę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mogę też powiedzieć, że miałem rękawiczki magic yoyo (2) i obie różniły się od siebie choćby materiałem. Nie polecę zatem żadnej.

Miałem też rękawiczkę z allegro (pojawiają się rzadko i zazwyczaj od jednego sprzedającego)...zdecydowanie odradzam. Rozciągają się i prują na szwach bardzo szybko. Materiał jest na tyle badziewny, że nawet po zszyciu "odpuszcza".

Krótki
Giermek
Zestaw: Vosun Petrichor
Kolekcja: YYF Replay Pro
YYF One Star bez lozyska :D
Vosun Petrichor
Macham od: 22 lip 2015

Re: Rękawiczki yoyo

Postautor: Krótki » 8 sie 2015, o 19:05

I jak się sprawują te rakwiczki do bilarda? :)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 23 sie 2015, o 15:05

Recenzja dodana

Adaminator
Nowicjusz
Zestaw: YF DV888
Kolekcja: One, Whip, Starter, DV888
Macham od: 01 lis 2012

Postautor: Adaminator » 29 mar 2016, o 17:04

Można przedpremierowo wygrać taką rękawiczke w konkursie sklepu partnerskiego YF.

https://www.facebook.com/StrefaGiG/phot ... =3&theater

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 27 kwie 2016, o 15:13

No to mały update:
Machałem na jednej rękawiczce cały czas od lipca ubiegłego roku (codziennie) no i pierwsza rękawiczka przetarła się na palcu wskazującym kilka dni temu. Wcześniej między palcami lekko puścił szew, ale totalnie nie przeszkadzało.
Co mogę zatem powiedzieć - w tej cenie nic lepszego nie znajdziecie, szczerze polecam.

Wróć do „Sprzęt”