Yoyo nie wraca

Problemy i rozwiązania na usterki sprzętowe
Marczakowy
Nowicjusz
Zestaw: Yoyo one
Macham od: 22 gru 2016

Yoyo nie wraca

Postautor: Marczakowy » 10 sty 2017, o 18:03

Siema, z góry prosze za wyrozumiałość, bo zadam pewnie wybitnie proste pytanie.
Mam yoyo one od yoyofactory, yoyo po zmianie sznurka, automatycznie mi się cofa do ręki przy każdym wyrzucie. Stare sznurki (z zestawu z yoyem) się zużyły. Kupiłem więc na allegro to:
http://allegro.pl/yoyo-factory-sznurki- ... 01751.html

i po załżeniu tego sznurka, yoyo zawsze mi automatycznie wraca do ręki. Co mam zrobić dobrzy ludzie?

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: Yoyo nie wraca

Postautor: admin » 10 sty 2017, o 18:12

Po pierwsze: przepłaciłeś za sznurasy niestety. Jak będziesz potrzebował, to daj znać, mam Kitty Fat, o wiele trwalsze od tych z yoyoafctory i taniej :)

Wydaje mi się, że mogłeś np źle założyć sznurek. Po pierwsze: zakładaj sznurek zawsze na skręconym yoyo. Czyli rozkręcasz sznurek, przekładasz przez yoyo i obracasz, żeby się sznurek zacieśnił.

Pierwsze przypuszczenie: jak z napięciem sznurka? Może masz za ciasno skręcony? Skręca Ci się, jak temu gościowi? https://www.youtube.com/watch?v=-S3Ek5Lbpc0

Marczakowy
Nowicjusz
Zestaw: Yoyo one
Macham od: 22 gru 2016

Re: Yoyo nie wraca

Postautor: Marczakowy » 10 sty 2017, o 18:32

nie, nie skręca mi się tak, miałeś racje, coś źle nakładałem na yoyo, dzięki za pomoc

Wróć do „Serwis”