czy można jakoś woobla naprawić

Problemy i rozwiązania na usterki sprzętowe
fafsadf
Nowicjusz
Zestaw: Duże spec sznurek bawełna
Kolekcja: DV888
Macham od: 20 lip 2016

czy można jakoś woobla naprawić

Postautor: fafsadf » 6 sie 2016, o 19:11

Mam problem moje pierwsze yoyo to dv888 i już je trochę obiłem i ma woobla . Czy gdybym huknął kilka razy w nieobitą stronę pomogło by to? :?:

Awatar użytkownika
Misiek
Hokage wioski ukrytej w buszu (Plushage)
Zestaw: Gradient / CT / Kitty Fat
Kolekcja: YYF: One, Loop 360(2), Replay; NoLimit Vinci (nie złote ;D); Yoyo Empire Edge;Yoyofficer Musket, OneDrop Gradient
Macham od: 17 lut 2015

Re: czy można jakoś woobla naprawić

Postautor: Misiek » 6 sie 2016, o 19:17

Teoretycznie mogłoby pomóc, ale stanowczo odradzam takich rozwiązań żebyś nie zniszczył yoyka doszczętnie xD Dobrze by było jakbyś dodał filmik na którym można zobaczyć jak silne są wibracje, żeby można było stwierdzić czy będą przeszkadzały w machaniu, bo jeśli wobbl jest niewielki to nie ma co ingerować
"I am and always will be the optimist. The hoper of far-flung hopes and the dreamer of improbable dreams."
- The Doctor

Awatar użytkownika
Philip
Ważniak
Zestaw: Clyw Puffin/ Tasmanian Tornado Bearings/ Kitty Fat/ Taste
Kolekcja: Clyw Puffin
Yoyofactory Shutter
Nolimit Vinci
Yoyofactory One
Macham od: 30 maja 2014

Postautor: Philip » 6 sie 2016, o 19:20

Nie pomoże. Nie wiesz z jak silne było uderzenie, więc nie radziłbym.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 6 sie 2016, o 19:23

Można próbować np rozkręcić yoyo, przekręcić ośkę w drugą połówkę i skręcić - sprawdzić. Potem rozkręcić i obrócić łożysko na drugą stronę...skręcić i sprawdzić. No i tak się bawić, aż osiągnie się najlepszy rezultat. Natomiast jeżeli zrobisz to nieumiejętnie, to skopiesz sobie ośkę i będziesz miał po zabawie, także jeżeli nie jest jakiś masakryczny ten woobl, to ja bym olał i machał tak. To nie jest nic aż tak przeszkadzającego w machaniu. Natomiast absolutnie "metoda uderzeniowa" nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie rób tego.

Zapraszam w ogóle do działu "przywitaj się". Napisz coś o sobie, skąd jesteś itd.

Wróć do „Serwis”