Wrażenia po EYYC

Awatar użytkownika
Timi
Pizza Eliminator
Zestaw: Duncan Barracuda / jakiś KK / Pady C3 / kitty fat yellow
Kolekcja: Nortstar
Duncan Raptor
Zeekio Continuum
YYR Slipinir (fake)
YYE Little Fox
Magic YY N9 - Floating
Duncan Barracuda
Replay pro
Grind machine
C3 Accelerator
Macham od: 0- 0-2014

Wrażenia po EYYC

Postautor: Timi » 21 mar 2016, o 20:35

Witam, właśnie wróciłem z Pragi do domku. Sama Praga to piękne miasto chociaż zwiedziłem tylko malutką część, no ale nie o tym chciałem napisać a o wrażeniach po EYYC w którym miałem okazje uczestniczyć jako widz :).
Pierwsza sprawa to oczywiście kiepska organizacja jeżeli chodzi o Eliminacje WildCard które odbywały się w zamkniętym pomieszczeniu a w tym samym czasie scena była pusta i od godziny otwarcia czyli 11:00 do 16:00 naprawdę nic się nie działo i eliminacje spokojnie mogły by się odbyć na scenie.
Druga sprawa to sala na której odbywały się całe zawody nie była może zbyt duża ale wystarczająca tyle że brakowało większej liczby telebimów lub innych tego typu sprzętów by np. ludzie mogli sobie na spokojnie usiąść i pooglądać telewizory z transmisją były 2 z czego jeden w bufecie a drugi na holu przy którym stały 3 krzesła no i oczywiście 2 rzutniki które dawały obraz nad schodami i no i jeszcze można było oglądać scenę z górnych balkonów co oczywiście nie było takie złe.
No i to by w sumie było na tyle spraw które mogły by wypaść lepiej przejdźmy teraz do pozytywów całej imprezy.
było naprawdę dużo stoisk z yoyami i sprzętami pobocznymi koszulki torby spintopy i inne pierdoły.
Bardzo fajny pomysł z torem na którego końcu znajdował się BGrade i za pomocą responsywnego yoya trzeba było przebyć trasę i uderzyć w owe yoyo i za to wygrywało się BGrade yoyo za każdą próbę płaciło się 25Kc więc dla wprawnego yoyarza całkiem fajna okazja do zdobycia fajnego yoya :)
Yoyo Store zorganizowało dużo Mystery Boxów w cenie 1000Kc za jednego ja kupiłem dwa w których znajdowały się: YYO Quash , YYJ surge x2, Duncan Torque, oraz YYJ Transced do którego udało mi się załatwić autograf Tessy Piccillo :) no i jakieś yoyo responsywne imitujące koło samochodu :)
Przed zawodami wybraliśmy się z Esemesem i całą drużyną która z nami przyjechała do sklepu Slusny oraz Yoyo Strore gdzie pomachaliśmy sobie na różnych yoyach i kupiliśmy sznurki. Na samych zawodach kupiłem na pamiątke koszulke Slusnego za 100Kc i to w sumie tyle jeżeli chodzi o zakupy.
Ogólnie najbardziej podobała mi się chyba Open Dyvision w której mogłem na żywo zobaczyć Gentry Steina który złożył autografy na moich Replayach, Erica Koloskiego, Johna Ando jednak wielkim zaskoczeniem nie tylko dla mnie był Brazylijczyk Paolo Bueno który pozamiatał scenę na każdej płaszczyźnie :)
Oczywiście Gratulację dla naszych reprezentantów Jakuba Plądra i Kacpra Pałatyńskiego którzy zdobyli kolejno 11 i 12 miejsce i mieli naprawdę świetne występy, ku mojemu rozczarowaniu do finału nie dostał się Janos Karancz ale w dzień finału zrobiłem sobie z nim zdjęcie i zamieniłem parę słów oraz oczywiście Grzegorz "Plamek" Wójcik w raz z Julkiem Rosą, ale i tak było na co popatrzeć zwłaszcza występ niemca Sorena Demecke w kategorii 5A rozbawił i zaciekawił całą publikę:). Podsumowując jeżeli ktoś miał czas , pieniądze i chęci a nie wybrał się na zawody do Pragi to niech żałuje bo było MEGA :)
A pod spodem moje fanty przywiezione z Imprezy
Załączniki
20160322_184035.jpg
20160322_184035.jpg (183.53 KiB) Przejrzano 1101 razy

Awatar użytkownika
Ddamian
Oddany Forum
Zestaw: OD/CLYW Summit, grooved 10k, Kitty String Normal, ultra light side effects
Kolekcja: YYF: One, Genesis, Cyborg 2, Supernova (stara wersja)
MagicYoyo: T5 Overlord
OD/CLYW: Summit
VOSUN: V7 Duang, 7S Eztrik
YYJ: Classic
YYC: Diffusion 2
Kendama Sunrise Natural Beech
Kontaktowanie:

Re: Wrażenia po EYYC

Postautor: Ddamian » 21 mar 2016, o 21:03

No to zaczynamy od początku :)

Praga to dosyć duże miasto, a zarazem piękne. Ale strasznie zdziwił mnie brak jakiejkolwiek informacji co do wydarzenia. Zero. Ale przejdźmy do sedna. Na imprezie było sporo ludzi, ale można było znaleźć dla siebie miejsce. Co prawda było bardzo mało miejsc siedzących co wywoływało lekki dyskomfort w nogach jak się kilometr wracało do hotelu :).
Obrazek

Sam event był spoczko :) można było popróbować yoyek. Na razie kończę tą wypowiedź ale zapewne jeszcze coś dodam :)

I mały bonus, yoyko YYF x Turning Point z nadzwyczajnymi hubstackami :)

TP x YYF

Zobacz na youtube
Ddamian

Awatar użytkownika
kashyy
Znawca
Zestaw: One Drop Summit/YYR DS Bearing 10Balls /Side: Ultra Light/ Kitty Fat
Kolekcja: One Drop Terrarian, One Drop Summit, YoYo Factory Protostar
Macham od: 14 gru 2015
Kontaktowanie:

Postautor: kashyy » 21 mar 2016, o 21:08

Ile takie yoyo?
RÓB TO, CO KOCHASZ. KOCHAJ TO, CO ROBISZ

Awatar użytkownika
Ddamian
Oddany Forum
Zestaw: OD/CLYW Summit, grooved 10k, Kitty String Normal, ultra light side effects
Kolekcja: YYF: One, Genesis, Cyborg 2, Supernova (stara wersja)
MagicYoyo: T5 Overlord
OD/CLYW: Summit
VOSUN: V7 Duang, 7S Eztrik
YYJ: Classic
YYC: Diffusion 2
Kendama Sunrise Natural Beech
Kontaktowanie:

Postautor: Ddamian » 21 mar 2016, o 21:19

To prototyp :)
Ddamian

Awatar użytkownika
Ace
Administrator
Zestaw: One Drop - Code 2 / CTX Ceramic Balls / Kitty Fat Yellow
Kolekcja: YYF - Protostar / Expedition / Paolista / Pivot
One Drop - Burnside/Code 2
C3yoyodesign - Mo-Vitation / Berserker RX
YoyoEmpire - Simple Love Yoyo
Magicyoyo - Skyva
Vosun - Okkar
Macham od: 04 sty 2014
Kontaktowanie:

Postautor: Ace » 21 mar 2016, o 23:20

Takie yoya już są dostępne w sprzedaży :-D

Ja co prawda nie bylem na eyyc16 ale w mystery boxach bo zakupilem 2 za pośrednictwem Rafara trafiłem 2x Rhythm, Classica, Skyhawka do 4A i grind machine :-P

Awatar użytkownika
Timi
Pizza Eliminator
Zestaw: Duncan Barracuda / jakiś KK / Pady C3 / kitty fat yellow
Kolekcja: Nortstar
Duncan Raptor
Zeekio Continuum
YYR Slipinir (fake)
YYE Little Fox
Magic YY N9 - Floating
Duncan Barracuda
Replay pro
Grind machine
C3 Accelerator

Postautor: Timi » 22 mar 2016, o 08:14

Ace może chcesz krętlika do grind machina ?:)

Awatar użytkownika
Ace
Administrator
Zestaw: One Drop - Code 2 / CTX Ceramic Balls / Kitty Fat Yellow
Kolekcja: YYF - Protostar / Expedition / Paolista / Pivot
One Drop - Burnside/Code 2
C3yoyodesign - Mo-Vitation / Berserker RX
YoyoEmpire - Simple Love Yoyo
Magicyoyo - Skyva
Vosun - Okkar
Macham od: 04 sty 2014
Kontaktowanie: