Twoja historia

Sklepy, serwisy, zamówienia
Dowiesz się, od czego zacząć przygodę z yoyo, poznasz sprawdzone przez użytkowników modele. Forum obowiązkowe!
Awatar użytkownika
Ace
Administrator
Zestaw: One Drop - Code 2 / CTX Ceramic Balls / Kitty Fat Yellow
Kolekcja: YYF - Protostar / Expedition / Paolista / Pivot
One Drop - Burnside/Code 2
C3yoyodesign - Mo-Vitation / Berserker RX
YoyoEmpire - Simple Love Yoyo
Magicyoyo - Skyva
Vosun - Okkar
Macham od: 04 sty 2014
Kontaktowanie:

Re: Twoja historia

Postautor: Ace » 9 kwie 2014, o 13:24

Można pogratulować zapału, wytrwałości i Kariery idącej w dobrym Kierunku :D Witamy na forum :D

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 17 kwie 2014, o 12:05

Przyszła pora i na mnie, aby odpowiedzieć swoją historię...a więc drogie dzieci usiądźcie i słuchajcie ;)

Rok temu po kolejnej porcji nawału pracy, gdy niejednokrotnie czułem się jak klasyczny nolife, postanowiłem nagrodzić swój trud i kupić sobie coś dla siebie, kompletnie nie związanego z pracą, której miałem zdecydowany nadmiar. (Prócz pracy na etacie jestem człowiekiem, który "radzi sobie" również prywatnie i na brak zleceń narzekać nie mogę).

Po powrocie z pracy etatowej do domu, w pewne piękne, piątkowe popołudnie, chciałem się trochę odmóżdżyć i poszukać czegoś, co mógłbym sobie kupić. Odmóżdżanie zacząłem od porządkowania swojej listy "do obejrzenia" na YT. Natknąłem się na filmik, który dodałem, już nawet nie pamiętam ile czasu wstecz. To dokładnie ten filmik https://www.youtube.com/watch?v=uHEs5JRFEUU

Nagle przypomniało mi się, że dawno temu oglądałem pewnego pana (Suzuki - każdy zna :D ) i niesamowicie mi się to podobało

Dnia następnego dalej nie miałem pojęcia, co sobie kupić. Moja narzeczona skacząc po kanałach natknęła się na Toy Story 2, akurat na fragment, gdy Chudy mówi do Buzza tekst: "Buzz, byłem yoyo!".

Stwierdziłem, że drugi bodziec kierujący mnie na yoyo w przeciągu raptem kilkunastu godzin, to znak :) Następnego dnia w pewnej galerii handlowej zakupiłem swoje Velocity :)

Niedaleka droga była też do stworzenia forum. Jako, że WWW to "moja branża", no i że forum polskiego nie było, to długo się nie zastanawiałem. Poszło :)

Nie miałem pojęcia, że tak mnie to wciągnie. W tym momencie nie wyobrażam sobie dnia bez machania. Nawet gdy mnie totalnie choroba zmogła i nie mogłem podnieść się z łózka a by napić się herbaty, zbierałem się do tego przez godzinę - musiałem zawziąć się w sobie i wstać, by pomachać choć chwilę. Co z tego, że każdy rzut był poważnym wysiłkiem i powodował kolejne spływające krople potu z czoła - tego uzależnienia nie pokonam :D

Awatar użytkownika
Timi
Pizza Eliminator
Zestaw: Duncan Barracuda / jakiś KK / Pady C3 / kitty fat yellow
Kolekcja: Nortstar
Duncan Raptor
Zeekio Continuum
YYR Slipinir (fake)
YYE Little Fox
Magic YY N9 - Floating
Duncan Barracuda
Replay pro
Grind machine
C3 Accelerator
Macham od: 0- 0-2014

Postautor: Timi » 23 lip 2014, o 12:13

Joł :P Napisze o swojej przygodzie z yoyo a więc......
wiele wiele lat temu byłem raczej dzieckiem które usiedzieć na miejscu nie mogło jak pewnie większość z was w moim dzieciństwie niewiele osób miało komputery a o internecie można było poczytać w gazecie :).

Po jakimś czasie weszły kawiarenki internetowe gdzie można było sobie pograć w różne gry i rywalizować z innymi graczami i zobaczyłem grę StarCraft w którą grałem na dosyć dobrym poziomie co wymagało ode mnie dużej sprawności manualnej jeżeli chodzi o ręce i szybkość naciskania przycisków na klawiaturze i myszy przez co nigdy nie byłem fanem piłki nożnej wiec w czasach gimnazjum gdzie to wszyscy grali w nogę musiałem znaleźć sobie inne zajęcie poza graniem w gry :) które pomogło by mi wyładować się trochę a więc pomyślałem o sportach ekstremalnych a mianowicie początkowo była to deskorolka. Jeździłem dosyć długo po czym odkryłem że specjalnych umiejętności nie mam jeżeli chodzi o elastyczność moich nóg ^^. Po jakimś czasie około 3 gimnazjum wziąłem się za siatkówkę i w tym już sobie dawałem radę jednak w szkole średniej powróciłem do raczej osiadłego spędzania wolnego czasu przy komputerze.

Oglądałem dużo filmików na (JUTUBE) i w pewnym momencie natknąłem się na jakiś filmik z zawodów yoyo ale nie zwróciłem na niego specjalnej uwagi ale jakoś utknęło mi to w pamięci (że coś takiego jest) pomijając fakt że każdy w dzieciństwie miał i bawił się yoyo (góra - dół) zawsze byłem zwolennikiem robienia rzeczy których nikt nie robi lub są w naszym pięknym kraju nieznane i dopiero po chyba 2-3 latach przypomniałem sobie właśnie o tym filmiku gdzie ludzie wyczyniali z tą jakże niepozorną zabawką cuda no i tak zapragnąłem robić podobne rzeczy :)

trochę dużo do czytania ale stwierdziłem że nie tylko moje widzimisię popchnęło mnie do yoyo ale długi okres w moim życiu się do tego przyczynił obecnie macham już jakiś rok z dużymi przerwami dopiero odkrycie że w moich okolicach są ludzie którzy też się tym interesują zmobilizowało mnie do dalszych działań :)

Pozdrawiam TeaMate ^^

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 23 lip 2014, o 12:33

Widzę, że nie jestem odosobniony w niechęci do wszędobylskiej piłki nożnej :)

Jako, że zawsze ciągnęło Cię do sportów ekstremalnych, wybrałeś yoyo - mądrze :D

Awatar użytkownika
koala25
Oddany Forum
Zestaw: prism
Kolekcja: YYF ONEstar, Magic yoyo T5 overlord, Zeekio prism, Yoyofficer lava, Yoyoempire little fox, Adegleyoyos psg, YYF supernova
Macham od: 26 cze 2014

Postautor: koala25 » 14 sie 2014, o 00:27

Ja zacząłem dosyć fajnie. Pewnego dnia poszedłem do kiosku i kupiłem sobie zwykłe yoyo i jak wróciłem do domu to zacząłem się nim bawić ale że zwykłe mechanie było nudne to robiłem jakieś różne sztuczki napszykład do około świata puźniej mi spadło i się rozwalił. W końcu się doczekałem i dostałem na Mikołaja od rodziców metalowe yoyo na którym się nauczyłem ledwie podstaw ale tak ledwie bo tylko chuśtawka,bikini i tyle puźniej nie jojowałem i w końcu kupiłem sobie w zasadzie to rodzice mi zafundowali na zakończenie 1 gimnazjum yoyo onestar i tak teraz tu jestem z dosyć średnim doświadczeniem ale za to już sam naprawiam to metalowe yoyo one takie było dla początkujących z chinczyka no więc kontynuując naprwiłem bo mi w ośce gwint poszedł więc wymieniłem całą ośkę bo ją sam zrobiłem. Kontynuując kontynuację macham jajem na poważnie około 1 miesiąc 1,5 miesiąca

rafal.orzechowski.7
Ważniak
Kontaktowanie:

Postautor: rafal.orzechowski.7 » 14 sie 2014, o 08:37

To moze i ja cos skrobnę :). Wiec pierwsze yoyo dostałem jak miałem 3 lata jednak to było takie normalne z kiosku. Pozniej jeszcze jak byłem w podstawówce była kilka razy zajawka z yoyo. W ostatniej edycji mam talent zobaczyłem Ołubka i postanowiłem ze fajnie tak sobie sie pobawić i prosiłem rodziców ale mi nie kupili wiec poprosiłem na gwiazdkę od cioci. I tym oto sposobem 24 grudnia 2013 roku zacząłem moja zajawke yoyem yyf one. A wiec ćwiczyłem ćwiczyłem i jeszcze raz ćwiczyłem jednak w około czerwcu znudziło mi sie i postanowiłem złożyć wniosek do rodziców o kolejne. Gdy zobaczyli ze umiem co nie co postawili mi warunek dobrego świadectwa. Warunek spelnilem i od początku lipca jestem posiadaczem magic yoyo n11

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Using Tapatalk

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Re: Odp: Twoja historia

Postautor: admin » 14 sie 2014, o 08:39

Muszę niestety się wtrącić. Jeżeli przeglądarka podkreśla jakiś wyraz (a obecnie wszystkie to robią nie wliczając mobilnych), to znaczy, że jest on napisany błędnie i fajnie by było go poprawić - po to jest ta funkcja. Dbajmy choć trochę o ortografię, bo niektóre błędy aż biją po oczach

Yeton
Giermek
Kolekcja: Magic Yoyo T6

Postautor: Yeton » 14 gru 2014, o 14:33

Widzę, że nie jestem odosobniony w niechęci do wszędobylskiej piłki nożnej :)
Też tak mam. Czyżby cecha wspólna zainteresowanych jojem?

U mnie zaczęło się, od zainteresowania zestawami EDC, gdzie wypatrzyłem, miły dla oka, kawałek polerowanego aluminium. Nie pamiętam co to było za jojo, ale chciałem takie mieć. W między czasie, dostałem aluminiowe jojo, z łożyskiem, w kolorze czerwonym, na którym nauczyłem się kilku trików. Teraz przesiadłem się na Magic Yoyo T6 Silver. Może niedługo wypoleruje je....

Awatar użytkownika
Ddamian
Oddany Forum
Zestaw: OD/CLYW Summit, grooved 10k, Kitty String Normal, ultra light side effects
Kolekcja: YYF: One, Genesis, Cyborg 2, Supernova (stara wersja)
MagicYoyo: T5 Overlord
OD/CLYW: Summit
VOSUN: V7 Duang, 7S Eztrik
YYJ: Classic
YYC: Diffusion 2
Kendama Sunrise Natural Beech
Macham od: 0- 0-2014
Kontaktowanie:

Postautor: Ddamian » 4 maja 2015, o 22:41

Jestem nowy na forum więc też coś opowiem.

Szczerze też nie lubię piłki nożnej. Ale nie o tym mowa. W okolicach 5 klasy wielki szacunek wzbudzali we mnie gimnazjaliści. W pewnym momencie zauważyłem że machają jakimś dziwnym jojo, które zostaje na dole. Po jakimś czasie yoyo dostał mój kolega. A mianowicie fast 201. Ja też się zajarałem więc kupiłem sobie nolimit starter. Miałem dodatkową motywację, bo miałem z kim machać. Była to tylko zabawa, bo nawet yoyo trzymaliśmy na odwrót :). Po 6 klasie yoyo poszło do szuflady. Teraz chcę trochę się tym zająć, ale jak na złość started się zepsuł. I tak dotarliśmy do teraz, a yyf one jutro u mnie w domu. :)
Ddamian

Awatar użytkownika
befiq
Wojtaszek biznesu
Kolekcja: YYF:
-Too Hot
-Replay Pro
-Shutter
-Horizon
Nolimit:
-Vinci2
Clyw:
-Yeti2
Macham od: 02 sty 2015

Postautor: befiq » 28 sty 2016, o 16:17

No u mnie to było tak:
W bodajże 2-3 klasie był jakiś konkurs z informatyki na jakiś rysunek paincie (Była to ta dokładnie praca http://sp5.d-si.pl/konkursy/informatycz ... _13/z2.jpg UWAGA PROSZĘ SIE NIE ŚMIAĆ !! :lol: :lol: ) I tam za zajęcie 2 miejsca dostałem pierwsze yoyo. Mam je do dziś :D Było ono zwykłe z kiosku ale z łożyskiem. Jednak od razu wracało do ręki. Spodobało mi się więc zakupiłem na drugi dzień yoyo z serii whip :D Ogarnąłem jakieś podstawy typu tricki obrazkowe ;
flaga jamajki,wieża, itp. I tydzień po (nie wiem czemu je zakupiłem :D ) zamówiłem one stara. Pomachałem nic nowego nie umiałem, więc odstawiłem. Ale po 3 latach wróciłem do tego i macham "na poważnie" i nie wyobrażam sobie dnia bez moich ukochanych yoy :D Dla tego zawsze mnie spotkacie chociaż z jednym :lol:

Wróć do „Rozmówki polsko - yoyowe”