Strona 1 z 1

Youtube vs Instagram

: 10 sty 2018, o 09:56
autor: wayne
Tak dzisiaj mnie naszło po tym jak zobaczyłem, że dwie osoby, które dość często wrzucaj filmy/posty na insta dołączyły do teamów, jeden G2 drugi Smashingyoyo. Ich treści głównie opierały się raczej na średnio-zaawansowanych trickach co też się przyczynia do pytania co jednoznacznie wpływa na to by ktoś Cie zauważył czy też zaproponował współpracę (taaak wiem brzmi jak ból dupy :D).

Wracając do tytułu co osobiście preferujecie youtube czy instagram jeżeli chodzi o content jojowy? Co Wam się wygodniej używa i na przykład patrząc na moje tutki - lepiej bym wrzucał tutki na insta (odpowiednio przycięte by zmieścić się w ograniczeniu czasowym) czy np zostawić tak jak jest, bo jednak film na youtube może być dłuższy itd.

Re: Youtube vs Instagram

: 10 sty 2018, o 11:32
autor: admin
To raczej inny rodzaj contentu. Jak dla mnie uczenie się z insta nie ma za bardzo sensu. Zdecydowanie lepsze są tutki na yt, gdzie możesz zatrzymać film, przewinąć, spowolnić...na insta nie masz takiej możliwości.

Za to na insta możesz wrzucić np przycięty filmik gdzie widać tylko cały trick, jakiego uczysz. Dajesz info, że na kanał wjechał nowy tutek, wywołujesz pod postem autora oryginalnego tricku i baam. Jesteś sławny :D hashtagi w ogóle na insta bardzo dobrze się sprawdzają.

Re: Youtube vs Instagram

: 10 sty 2018, o 11:45
autor: Aro
Podpinam się pod wypowiedź @admin.
Po pierwszy trochę jest to inny content, a druga sprawa to wrzucenie info na Instagrama z całym trickiem myślę że da większy efekt z tutkiem na YouTube. Ludzie nie będą wtedy kombinować żeby ściągnąć film i dopiero z niego się uczyć ^^

@wayne Trzymaj się tego co robisz a na 100% się ktoś odezwie. Cierpliwości! :) Nadal trzymam kciuki!

Re: Youtube vs Instagram

: 10 sty 2018, o 12:04
autor: wayne
W sumie racja... To muszę wpaść w nawyk renderowania osobnego filmiku na insta bez slowmo tylko cały trick (z kamerą z przodu lub z góry).

Ciśnienia na to by ktoś mnie zauważył jakoś nie mam specjalnego, ciągle robię to co mi się podoba i tak np. mam przygotowany już do nagrania jeden triczek od Brandona, pół comba od Plądra i jestem w trakcie nauki pełnego comba od Rowlanda Balcoma, więc jak tylko będzie okazja to będę nagrywał (oby nie padało w weekend). Tak jak pisałem głównie zastanawia mnie fakt czym się kierują firmy proponując komuś dołączenie do zespołu.

Co do hasztagów i @ na insta to racja, że bardzo dobrze działają, dzięki nim praktycznie miałem już okazję popisać z paroma ciekawymi osobami ;)