Nowa seria na moim kanale YT?

Sklepy, serwisy, zamówienia
Dowiesz się, od czego zacząć przygodę z yoyo, poznasz sprawdzone przez użytkowników modele. Forum obowiązkowe!
Awatar użytkownika
wayne
Znawca
Zestaw: R2FG - ATG // R2 // Kitty FAT
Kolekcja: R2FG - ATG
YYE: Possess, Simple Love*
YYJ: Kickside*, Lyn Fury, FH0, Aquarius, Fiesta Tres, Next Level
YYF: Superstar 2016, Cyborg*, Genesis Plus, Protostar, Replay Pro*, Horizon
Basecamp: Expedition
iYoYo: Steel
Vosun: Aethyr, Space cookie, Rogue, Petrichor, Duang, V8 Offstring, Okkar*, Vanquish
RecRev: Sine//Saw
OD: Code 2 Nautilius*
Duncan: Metropolis, Grasshopper, Skyhawk
C3: M.O.V.E*, P-Wave*
KYS: Pax
Spin top Energia short circuit
Macham od: 0- 0-2005

Nowa seria na moim kanale YT?

Postautor: wayne » 1 paź 2017, o 23:39

Może trochę przesadzam z tą nową serią na moim kanale YT, ale chciałbym też zacząć czasem wrzucać filmy które "łatwiej" nagrać itd. Oczywiście nadal głównym tematem byłyby tutoriale, ale też każdy widzi jak mi to aktualnie idzie (mało czasu...). Mianowicie coś w deseń unboxing and review w jednym tylko z jednym zastrzeżeniem nie chce nic mówić. Wszystko byłoby fajnie, ale nie chce kopiować w pełni pomysłu od LorenzYo Cubing, który robi dość fajne filmy i tu pytanie do Was czy macie jakieś propozycje/sugestie jakby to miało wyglądać?

Kolejna seria która miała wejść tak na prawdę od początku mojego kanału, ale do dziś nie udało się nic nagrać to tutoriale gościnne, czyli wykonywane przez forumowiczów. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany czymś takim to proszę o kontakt. Od razu też napiszę, że jeżeli ktoś mieszka w miarę blisko mnie (do 150 km?) to istnieje szansa bym podjechał, więc przy okazji jakiś mini meet jest możliwy do zorganizowania :)

Na koniec jeszcze, jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, wizję, chciałby coś zrealizować co będzie można umieścić na moim kanale to jestem otwarty na propozycje.

Z góry za wszystko dziękuję.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Re: Nowa seria na moim kanale YT?

Postautor: admin » 2 paź 2017, o 20:37

Jak się naumiem czegoś fajnego, to w sumie chętnie mogę coś nagrać z Tobą :)

Wróć do „Rozmówki polsko - yoyowe”