Game Of Yoyo 3 - pytania i odpowiedzi

Sklepy, serwisy, zamówienia
Dowiesz się, od czego zacząć przygodę z yoyo, poznasz sprawdzone przez użytkowników modele. Forum obowiązkowe!
johnypies
Giermek
Zestaw: SR - 71

Re: Game Of Yoyo 3 - pytania i odpowiedzi

Postautor: johnypies » 20 sie 2017, o 13:15

4 barrel rollsy zamiast dwoch. Mowilem o tym ciagle. nie robie zadnego 1 czy 1,5. Robie dwa a nastepnie przekładam sznurek tak jak to sie robi w wejsciu do pop n fresh (oberzyjcie sobie pierwszy tutorial jaki wam wyskoczy). Ale pomijajac to napisalem w opisie i ciagle o tym mowilem i teraz mowie po raz ostatni bo mi sie juz serio nudzi powtarzanie tego samego. Jesli ktos nie umie liczyc to jego problem. Tu link moze okaze sie pomocny http://www.sosrodzice.pl/nauczyc-dziecko-liczyc/

Awatar użytkownika
Bartek
Giermek
Zestaw: Shutter / 10ball OD / Kitty Fat
Macham od: 27 kwie 2017

Postautor: Bartek » 20 sie 2017, o 13:31

Jak już idziemy w strone szkoły i nauk liczenia, chciałbym pójść trochę dalej do nauki języka angielskiego. @johnypies, w poradniku od yotricks, prezentujący wyraźnie mówi, że aby wykonać pełnego rollsa, należy przeskoczyć nad palcem, a następnie palcem ręki przeciwnej przełożyć pod yoyem i dopiero wtedy można powtórzyć trick, dlatego dopiero wtedy jest to jedno powtórzenie. Według Twojego rozumowania barrel rolls kończy się już po przeskoczeniu palca, a drugi to już to przełożenie. Spór polega na tym, że opis nie zgadza się z tym co robisz i dwie osoby zrobiły według filmu, a Rafał (@Nerqus), według opisu. Według mnie nie masz podstaw do nie zaliczenia ani im ani jemu :)

Awatar użytkownika
Nerqus
Ważniak
Zestaw: C3yoyodesing Level 6
Kolekcja: YYF One
YYF Northstar
C3 Level 6
Macham od: 28 lip 2014

Postautor: Nerqus » 20 sie 2017, o 13:32

Jak wygląda jeden Barrel roll

Zobacz na youtube

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 20 sie 2017, o 13:47

Hmm, no kurcze, ciężka sprawa, ale ja nie potrafię się doliczyć nawet 3 powtórzeń u Nerqusa, choćbym nie wiem, jak na to patrzył. Tu jest właśnie różnica w wykonywaniu tricku, a raczej w pojmowaniu, czym jest barrel roll.
w poradniku od yotricks, prezentujący wyraźnie mówi, że aby wykonać pełnego rollsa, należy przeskoczyć nad palcem, a następnie palcem ręki przeciwnej przełożyć pod yoyem i dopiero wtedy można powtórzyć trick

no i tutaj bym się w pełni zgodził. @johnypies, Ty jakby "szybciej" przechodzisz do pop n' fresh, stąd wczorajsze dyskusje, że robisz 1.5 powtórzenia.
Moja opinia jest taka: trick zadany to jedno, opis to drugie. Do tego akcja z seasick, który robisz "w drugą stronę" (biorąc pod uwagę tutki yotricks i Alexisa). Dla mnie zatem obie wersje są poprawne: ta zadana, oraz ta zgodna z opisem). Chętnie natomiast wysłucham opinii innych.

johnypies
Giermek

Postautor: johnypies » 20 sie 2017, o 14:59

Po to byl film zeby watpliwosci rozwiac i robic tak jak jest. A ze sie uparl ze nie zrobi to ja sie uparlem ze nie zalicze.

Awatar użytkownika
Nerqus
Ważniak
Zestaw: C3yoyodesing Level 6
Kolekcja: YYF One
YYF Northstar
C3 Level 6
Macham od: 28 lip 2014

Postautor: Nerqus » 20 sie 2017, o 15:31

Gdybyś zrobił to co napisałeś w opisie filmu to by problemu nie było, ale ty nie potrafisz nawet dobrze tych tricków zrobić.
Zrobiłem poprawnie to co było w opisie filmu więc nie masz podstaw żeby mi go nie zaliczyć

johnypies
Giermek

Postautor: johnypies » 20 sie 2017, o 16:00

Tak sobie to tlumacz, nie bede sie z toba przekomarzal dziecko.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 20 sie 2017, o 16:01

@johnypies - ale też pisałeś na chacie i tutaj kilka postów wyżej, żeby patrzeć na opis. Ty zrobiłeś niezgodnie z tym opisem. @Nerqus zrobił dobrze z opisem, ale niezgodnie z Twoim filmikiem...

ALE

Przyjrzałem się wszystkim filmikom dokładnie i tak naprawdę nikt nie zrobił tak, jak Ty. @Małgosia brakuje jeszcze przejścia pod ręką, a @Pationix nagle się wraca i też mu tej "połówki" brakuje. Jeżeli zatem nie chcesz zaliczyć Nerqusowi, to chyba musisz z pozostałymi zrobić to samo.

I przestań proszę wyzywać innych.

johnypies
Giermek

Postautor: johnypies » 20 sie 2017, o 16:03

Dobra robcie co chcecie ja rezygnuje, bo i tak mi sie juz gra znudzila.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 20 sie 2017, o 16:05

Trochę się tego spodziewałem, że tak się to skończy, ale zerknij sobie - nikogo nie bronię w tej sytuacji, po prostu nikt nie zrobił tego dobrze, a Ty nie zaliczasz tylko jednej osobie.

Wróć do „Rozmówki polsko - yoyowe”