Śmieszne sytuacje z yoyem

Sklepy, serwisy, zamówienia
Dowiesz się, od czego zacząć przygodę z yoyo, poznasz sprawdzone przez użytkowników modele. Forum obowiązkowe!
Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zestaw: Zeekio Core
Kolekcja: YYF 888X
Zeekio Core
Macham od: 11 paź 2010
Kontaktowanie:

Śmieszne sytuacje z yoyem

Postautor: Michu » 23 mar 2016, o 23:13

Witam, zakładam taki temat, być może mial ktoś jakaś śmieszną sytuację z yoyem? To może ja zaczne, pierwsze yoyo było to DragonJam, które było responsywne. Po jakoś 2 miesiącach postanowiłem przesiąść się na coś lepszego i odwiedzilem lokalny sklep YYF w Kaliszu. Nabyłem czerwonego protostara (szkoda, że go zabiłem kiedyś nogą...), przychodzę do domu, zakładam sznurek (oczywiście nie umiejętnie jeszcze na palec) i następuje pierwszy rzut. Zdziwienie straszne, bo yoyo nie chce wrócić do ręki po podciągnięciu... No to w taksówke i jadę "zglosić reklamacje". Dopiero wtedy miła pani sprzedawczyni zadzwoniła do bodajże jej syna i wytłumaczył, zę musze specjalny "trick" wykonać :D

Tak na poczekaniu to mi się przypomniało, jak uczyłem się podstaw z 5A... Zakończyło się zbitym żyrandolem. Swoją drogą dobrze, ze szkło nie spadło na klatkę z królikiem.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2016, o 23:19 przez Michu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misiek
Hokage wioski ukrytej w buszu (Plushage)
Zestaw: Gradient / CT / Kitty Fat
Kolekcja: YYF: One, Loop 360(2), Replay; NoLimit Vinci (nie złote ;D); Yoyo Empire Edge;Yoyofficer Musket, OneDrop Gradient
Macham od: 17 lut 2015

Re: Śmieszne sytuacje z yoyem

Postautor: Misiek » 23 mar 2016, o 23:17

"I am and always will be the optimist. The hoper of far-flung hopes and the dreamer of improbable dreams."
- The Doctor

Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zeekio Core
Kontaktowanie:

Postautor: Michu » 23 mar 2016, o 23:18

Ten kabel z tyłu przypomina mi węża, który miałby Cię zaraz ukąsić :D

Awatar użytkownika
Misiek
Kolekcja: YYF: One, Loop 360(2), Replay; NoLimit Vinci (nie złote ;D); Yoyo Empire Edge;Yoyofficer Musket, OneDrop Gradient

Postautor: Misiek » 23 mar 2016, o 23:19

Nigdy nie zwróciłem na niego nawet uwagi :lol:
"I am and always will be the optimist. The hoper of far-flung hopes and the dreamer of improbable dreams."
- The Doctor

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 23 mar 2016, o 23:51

To i ja coś dorzucę. Szliśmy z @Kasiek na przystanek, musieliśmy w tym celu pokonać podwójne skrzyżowanie z przejściami dla pieszych (wszędzie sygnalizatory). Czekamy na zielone światło, ja oczywiście yoyo na palcu i macham. Kiedy zapaliło się zielone i ruszyliśmy, nagle samochód stojący w pierwszym rzędzie przy przejściu dla pieszych zaczyna trąbić, kiedy przechodziłem przed jego maską...myślę sobie "ki &%#*$* na mnie trąbi, przecież mam zielone...osioł jakiś". Przeszliśmy przez całe skrzyżowanie, stanęliśmy obok przystanku...ja zaczynam machać.

Dosłownie chwilę później podbija do mnie koleś i mówi, że wow, że świetna sprawa. Zerknąłem na niego - tak, to był facet z samochodu, który na mnie trąbił 2 minuty wcześniej :D Był ze swoją drugą połówką, zaparkował gdzieś specjalnie, żeby zobaczyć, o co chodzi. Prosił, żeby pokazać "jeszcze coś". No to pyk pyk, ochy achy :D Pogratulował i poszedł w swoją stronę. Mam jeszcze kilka tego typu historii na swoim koncie :)

P.S. @Michu - ja też zbiłem lampę...chociaż w sumie tylko 1/3. Jeden klosz z trzech :D ale tylko jakby pękł, nie posypał się. Zdejmowałem go kawałkami z konstrukcji haha

Awatar użytkownika
Misiek

Postautor: Misiek » 23 mar 2016, o 23:52

Opowiadałeś o tym kiedyś na czacie :mrgreen:
- The Doctor

krzysjezyna
Izolatka
Zestaw: DV888 spec wąskie sznurek 50/50
Kolekcja: DV888
Macham od: 20 lip 2016

Postautor: krzysjezyna » 3 lis 2016, o 22:19

Ja na wakacjach nad morzem 2 tydzień odkąd dostałem yoyo (dv888) i przy robieniu kamikaze Mount zachciało mi się around the world i pyk klosz z żyrandola zbity na szcz ęście to był nasz wakacyjny dom. :D

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 3 lis 2016, o 23:10

Zbity klosz... Skąd ja to znam

Awatar użytkownika
Esemes
Ekspert
Zestaw: TopYo Silenus, 5Cut bearing, Kitty Nylon XL
Kolekcja: TopYo: Silenus, Mojo, YYF: Shutter, Shu-ta, Paolista, Cyborg 2.0, C3: ReMaster Galaxy, Vosun: Petrichor
Macham od: 0- 3-2012

Postautor: Esemes » 4 lis 2016, o 12:56

Może to nie było śmieszne kiedy się stało, ale teraz już jest: machałem sobie w chacie, pyk pyk, idealny Bind i super. Kolejny wyrzut a tu nagle jak mnie yoyo rypło w łeb to aż gwiazdki zobaczyłem. Okazało się, że przy "idealnym" bindzie zrobiła się pętla wokół yoyo w, mniej więcej, połowie długości sznurka, co spowodowało, że sznurek się nie rozwinął do końca, a yoyo stało się responsywne. W amoku i rzucając pod nosem mięsem poleciałem do lodówki i wyjąłem z zamrażarki słoik z bigosem, żeby schłodzić obite oko :D chwilę późnej przyszła moja dziewczyna, pewna że zbiłem lampę, ale to mój rozbity łuk brwiowy wydał taki dźwięk. Koniec końców okazało się, że przywaliłem w łuk brwiowy tak mocno, że pękła mi na nim skóra. Zakończyło się wizytą na pogotowiu i 2 szwach nad okiem :D a jakby tego było mało, chirurg nie chciał uwierzyć mi, że to stało się tak jak opisałem powyżej, więc po tym jak już mnie pozszywał musiałem mu pokazać kilka tricków na yoyo :D

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zeekio Core
Kontaktowanie:

Postautor: Michu » 4 lis 2016, o 15:39

Aż mi mi się przypomnialy pierwsze filmy, ktore dawaly mi zajawke :D https://www.youtube.com/watch?v=gzdXVXJBRU4
Ostatnio zmieniony 4 lis 2016, o 15:42 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj pełnych postów, zwłaszcza długich. Często wystarczy fragment, albo wywołanie użytkownika poprzez @nick

Wróć do „Rozmówki polsko - yoyowe”