Pętelka przy bindzie

Sklepy, serwisy, zamówienia
Dowiesz się, od czego zacząć przygodę z yoyo, poznasz sprawdzone przez użytkowników modele. Forum obowiązkowe!
Natanael
Giermek
Zestaw: YYF velocity
Kolekcja: YYF velocity
Macham od: 15 maja 2018

Re: Pętelka przy bindzie

Postautor: Natanael » 27 maja 2018, o 15:56

Dzięki.
na wolnych obrotach to mi nic nie zawija właściwie.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 27 maja 2018, o 16:14

Machasz od 2 tygodni, także spokojnie :) przyjdzie z czasem. Ustawiłeś velocity na full nieresponsywne?

Natanael
Giermek

Postautor: Natanael » 27 maja 2018, o 21:27

Tak, ustawiłem. Ale zmieniam często, bo na nieresponsywnym jak się uczę czegoś nowego to oszaleć można jak muszę zwijać "ręcznie" za każdym razem, a na responsywnym potrawię już mniej więcej zwinąć trickiem. Obawiam się jednak, że velocity nie był najlepszym wyborem i nawet myślałem, czy nie kupić czegoś innego, lepszego, bo może nauka by szybciej poszła? Jakby nie patrzeć łożysko nie jest center trackiem w velocity.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 27 maja 2018, o 21:47

CT nic nie pomoże przy nauce tricków, serio :) Ale fakt, że velocity nie ma cudownych osiągów. Choć ja na nim zaczynałem i sporo da się na tym zrobić. Replay byłby pewnie nieco lepszy, ale jak dla mnie przerzuć się totalnie na ustawienie nieresponsywne. Nie rezygnuj, naucz się je zwijać. Pomachaj jeszcze trochę, a potem przesiądź się na metal. To będzie fajny przeskok :)

Natanael
Giermek

Postautor: Natanael » 27 maja 2018, o 21:54

są metale do kupienia w rozsądnej cenie, np. shutter za 60zł widziałem. Albo coś takiego : https://www.olx.pl/oferta/yoyo-czech-ma ... s0l9F.html

Jeśli chodzi o zwijanie nieresponsywnego, to jest za słaby spin żeby mi zbindowało. Nie wiem jak to ogarnąć.

Dzięki za rady :)

Wróć do „Rozmówki polsko - yoyowe”