Bry!

Halo Halo! Jesteś nowy? Daj Nam się poznać i skrobnij coś o sobie stawiając tutaj pierwsze kroki na forum!
Awatar użytkownika
SNESboy
Początkujący
Zestaw: 1A
Kolekcja: YoYoJAM - Kick Side
Macham od: 12 lut 2011

Bry!

Postautor: SNESboy » 5 lip 2017, o 13:53

Witam! Zacznijmy od podstaw, mam na imię Adam, 29 lat na budziku, pochodzę i całe życie mieszkałem w Krakowie...

W kwestii pracy, szeroko pojęta branża IT (łatwiej powiedzieć czego nie robiłem) ale głównie specjalizuje się w szeroko pojętym fachu jakim jest e-commerce. Mam dość szerokie zainteresowania (tak mi się wydaje), ostatnio głównie skupiają się na retrogameingu (kolekcjonuję gry i konsole), modyfikacji ciała (między innymi prowadzę grupę na fb: https://www.facebook.com/groups/tattoopiercingbm/ gorąco zapraszam), animacje (kreskówki i komputerowe, dla dzieci i dorosłych = mogę oglądać godzinami), zaczynam zabawę z lego technics (sBrick itd), czasem zaglądam do komiksów Marvela, nie wiem czy można to uznać za zainteresowanie, ale kocham dobre ciężkie memy/humor, czasami czuję że przesadzam, ale kto biednemu zabroni, w kwestii muzyki to głównie intensywna muzyka elektroniczna a la Breakcory, Speedcory, Techstepy, Darkstepy itd itd itd Na chwilę obecną tyle mi przychodzi do głowy... Ogólnie charakteryzuje mnie DUŻE poczucie humoru i wyznaję zasadę że nie ma rzeczy z której nie można się śmiać jeśli umie się podejść do tematu z dystansem.

W kwestii YoYo, z racji tego że uważam się za duże dziecko (i nie mam zamiaru tego zmieniać) to stwierdziłem że wrócę do tej przygody z przed, yyyyy... 6ciu lat... Wtedy skończyło się na podstawach, jak wiele z moich pasji padły z racji tego że moje otoczenie średnio podzielało moje zajawki... A samemu to tak... Ale co by nie zwalać na innych, chciałbym wrócić do tematu tylko że bardziej na poważnie. Przed zakupem nowego YoYo (teraz mam YoYoJAM - Kick Side) stwierdziłem że trzeba się zbratać z kimś żeby mnie wziął pod swoje skrzydła... Powiedział co robię źle i dał jakieś rady... I mam nadzieję że właśnie tutaj znajdę taką osobę z którą będę mógł się ustawić na luźne spotkanie w celu pomachania YoYem czy chillingu...

Chyba tyle... Coś jeszcze jeszcze chcecie wiedzieć?

Awatar użytkownika
Małgosia
Mistrz I GOY | 3rd EYYC 2015!!!
Zestaw: Terrarian <3
Kolekcja: YYF Shutter, Starlite, Firedog, One
YYJ Phenomizm, Revolution, Go Big, Fiesta
C3 Master Galaxy
OD Cafe Racer, Benchmark O
YYB Demonic
MYY T5
Funtrix :D
Macham od: 0- 9-2010

Re: Bry!

Postautor: Małgosia » 5 lip 2017, o 16:13

Witam na forum, pisze się sprzed, dłuuuugiego spina XD
Jesteśmy łowcami, a oni naszą zwierzyną.

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 5 lip 2017, o 16:14

Chciałaś powiedzieć: jest napisane się "sprzed" :D :D

Awatar użytkownika
SNESboy
Początkujący

Postautor: SNESboy » 5 lip 2017, o 16:34

Ale kto się spina, ja nie chciałem, policja! niemcy mnie bijo!

Awatar użytkownika
kasiek
Pani Adminowa
Kontaktowanie:

Postautor: kasiek » 5 lip 2017, o 16:39

Witaj zbłąkana duszyczko ;-)
Jedyne co zostaje to ostrzec Cię przed forum .... jest tu wiele zakręconych ludzi z czego niejedna z okolic Krakowa ;-)

ciut za późno jak na zaproszenia na Krakow Yoyo Battle... ale mniemam, że nie jeden meeting przed Tobą ;-)

Pozostaje życzyć miłej zabawy i pamiętaj o przestrzeganiu zasad! ;)

Awatar użytkownika
Bartek
Giermek
Zestaw: Shutter / 10ball OD / Kitty Fat
Macham od: 27 kwie 2017

Postautor: Bartek » 5 lip 2017, o 16:57

Hej, witam na forum. Mam nadzieję że zostaniesz tu na długo i życzę powodzenia w yoyo. Sam można powiedzieć, że zaczynam machać mimo że to trwa już trochę czasu, czego będzie można doświadczyć na Game of Yoyo :)

Awatar użytkownika
SNESboy
Początkujący

Postautor: SNESboy » 6 lip 2017, o 15:02

Witaj zbłąkana duszyczko ;-)
Jedyne co zostaje to ostrzec Cię przed forum .... jest tu wiele zakręconych ludzi z czego niejedna z okolic Krakowa ;-)

ciut za późno jak na zaproszenia na Krakow Yoyo Battle... ale mniemam, że nie jeden meeting przed Tobą ;-)

Pozostaje życzyć miłej zabawy i pamiętaj o przestrzeganiu zasad! ;)
No to tylko się cieszyć, dołączę do grona swoich w takim razie :D Muszę się dobrze zapoznać z forum, ale dopiero przysiądę bardziej w weekend jak będzie więcej czasu... Wtedy dobrze tutki przewertuję...
Hej, witam na forum. Mam nadzieję że zostaniesz tu na długo i życzę powodzenia w yoyo. Sam można powiedzieć, że zaczynam machać mimo że to trwa już trochę czasu, czego będzie można doświadczyć na Game of Yoyo :)
Chciałbym jak najdłużej, szczególnie że jestem tu krótko a już zaczyna podobać mi się atmosfera na forum 8-)

Awatar użytkownika
admin
Administrator
Zestaw: Yoyoempire Rainfly
Kolekcja: Yoyofactory: Velocity, Popstar, Supernova, Replay Pro, Too HOT,
C3yoyodesign: HeartBeat, Speedaholic,
Vosun: 6s Aethyr, V7 Duang
Yoyoempire Rainfly, Recess Weekend, Nolimit Vinci, CLYW Bear vs Man II, YYJ Classic, YYR Diffusion II, Magic Yoyo M002 April, One Drop Prescription
Macham od: 20 lip 2013
Kontaktowanie:

Postautor: admin » 6 lip 2017, o 15:03

aaa, no i jakby co, to jestem z Krakowa :) Którą dzielnicę zamieszkujesz?

Awatar użytkownika
kasiek
Pani Adminowa
Kontaktowanie:

Postautor: kasiek » 6 lip 2017, o 15:06

aaa, no i jakby co, to jestem z Krakowa :) Którą dzielnicę zamieszkujesz?
Admin Ty nie z Krakowa, Ty mieszkasz w Krakowie ;-)
Ale podpinam się pod pytanie o dzielnicę :)

Chciałbym jak najdłużej, szczególnie że jestem tu krótko a już zaczyna podobać mi się atmosfera na forum 8-)
SNESboy nie wiem czy to o Tobie dobrze świadczy.... :roll:

Awatar użytkownika
wayne
Znawca
Zestaw: YYJ Next Level // KK // Kitty FAT
Kolekcja: YYE: Possess, Simple Love*
YYJ: Kickside*, Lyn Fury, FH0, Aquarius, Fiesta Tres, Next Level
YYF: Superstar 2016, Cyborg*, Genesis Plus, Protostar, Replay Pro*, Horizon
Basecamp: Expedition
iYoYo: Steel
Vosun: Aethyr, Space cookie, Rogue, Petrichor, Duang, V8 Offstring, Okkar*, Vanquish
RecRev: Sine//Saw
OD: Code 2 Nautilius*
Duncan: Metropolis, Grasshopper, Skyhawk
C3: M.O.V.E*, P-Wave*
KYS: Pax
Spin top Energia short circuit
Macham od: 0- 0-2005

Postautor: wayne » 6 lip 2017, o 15:35

Wtedy dobrze tutki przewertuję...
Witaj na forum i jak już przewertujesz podstawy to zapraszam na mój kanał Copy&Paste. Również jeżeli masz jakieś pytania do tricków bądź może chciałbyś by coś nagrać by lepiej zobrazować to możesz do mnie pisać ;)

Wróć do „Przywitaj się”