Pozdrowienia

Halo Halo! Jesteś nowy? Daj Nam się poznać i skrobnij coś o sobie stawiając tutaj pierwsze kroki na forum!
Awatar użytkownika
Onorio
Nowicjusz
Zestaw: Replay Pro
Macham od: 08 cze 2017

Pozdrowienia

Postautor: Onorio » 19 cze 2017, o 14:08

Witajcie, dobrzy ludzie!

Mam na imię Michał, lat 25, zamieszkały we Wrocławiu. Jestem animatorem kultury z zawodu, pracuję w MDKu i dorabiam na wszelkie możliwe sposoby. Wśród moich zainteresowań leży szeroko zakrojona popkultura i aktywny tryb życia (mimo to nie boję się zgrzeszyć posiadówą przy jakiejś grze komputerowej). Lubię koty i dobrą kawę. Niedawno, w wyniku boomu na spinnery, zobaczyłem na youtubie występ profesjonalnego machacza yoyo i pomyślałem - wow, wygląda jakby świetnie się bawił, też tak chcę! No to kupiłem Replay Pro i tak już sobie macham drugi tydzień. Nie mam pojęcia, czy był to dobry wybór (ale czytając Wasze posty widzę, że wcale nie najgorszy). Kiedy przyjechało do mnie yoyo, nie wyszedłem z pokoju przez cały wieczór i nie poszedłem spać, póki nie opanowałem binda. Do tej pory nauczyłem się tych prostszych ruchów: spinner, bind, jamaican flag, eiffel tower, rock the baby, dizzy baby, man on the flying trapeze, braintwister, boomerang i zaczyna mi już wychodzić double or nothing. Strasznie się wkręciłem i myślę, że już zostanę : )

Jak frekwencja na forum? Są tu w ogóle jacyś zajawkowicze z Wrocławia?

W sumie nie bardzo wiem co dalej. Czego powinienem uczyć się teraz, za co się nie brać? Czy mogę już przeskoczyć na metal, a jeśli tak, to jakie yoyo wybrać na początek?

Witam się raz jeszcze i z góry dzięki za odpowiedzi! : )

Awatar użytkownika
Dżejkob
Ważniak

Re: Pozdrowienia

Postautor: Dżejkob » 19 cze 2017, o 14:31

Witamy witamy!
Replay jak najbardziej dobry wybór, jak już yoyo się wkręciło, to już nie puści :P
Z okolic Wrocławia jestem ja i @Małgosia, z chęcią pomożemy, jak będziesz miał jakieś pytanie itp. :D

Awatar użytkownika
Bartek
Giermek
Zestaw: Shutter / 10ball OD / Kitty Fat
Macham od: 27 kwie 2017

Postautor: Bartek » 19 cze 2017, o 14:53

No hejka. Z okolic Wrocławia jestem także ja, co ciekawe z okolic Kuby i Małgosi, ale nie jestem zajawkowiczem i pewnie dlatego Kuba o mnie nigdy nie wspomina :evil: Jestem na podobnym poziomie umiejętności jak Ty, ale mój (Gosi) replay nie ma pada, a nie chce mi się go wymieniać. Od czasu do czasu macham na innym yoyo, ale nie mam progresu, może kiedyś. Tobie za to życzę powodzenia i długiego spina (tak chyba mówią tutaj :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Misiek
Hokage wioski ukrytej w buszu (Plushage)
Zestaw: Gradient / CT / Kitty Fat
Kolekcja: YYF: One, Loop 360(2), Replay; NoLimit Vinci (nie złote ;D); Yoyo Empire Edge;Yoyofficer Musket, OneDrop Gradient
Macham od: 17 lut 2015

Postautor: Misiek » 19 cze 2017, o 15:31

Witamy w naszych szeregach, mogę zasugerować oznaczenie się na mapie machaczy ;) Czo do wyboru pierwszego yoyca to moim zdaniem Replay jest wyborem idealnym :mrgreen: Jeśli chodzi o przesiadkę na metal to jeszcze bym z tym poczekał, osiągami Replay wystarczy Ci naprawdę na bardzo długi czas więc nie musisz się o to na razie martwić :) Mógłbyś jeszcze wspomnieć skąd się dowiedziałeś o forum ?? :)
Jakbyś miał szansę wpaść to zapraszam do Krakowa na Battle które odbędą się w sobotę :D
Życzę długiego sleepa i niekończących się kmin :mrgreen:
"I am and always will be the optimist. The hoper of far-flung hopes and the dreamer of improbable dreams."
- The Doctor

Awatar użytkownika
Onorio
Nowicjusz
Zestaw: Replay Pro
Macham od: 08 cze 2017

Postautor: Onorio » 20 cze 2017, o 01:20

Mógłbyś jeszcze wspomnieć skąd się dowiedziałeś o forum ?? :)
Jakbyś miał szansę wpaść to zapraszam do Krakowa na Battle które odbędą się w sobotę :D
Życzę długiego sleepa i niekończących się kmin :mrgreen:
Po prostu wklepałem w wyszukiwarkę "yoyo forum polska" i jesteście na pierwszym miejscu w wynikach. Zawsze jak wkręcam się w coś nowego, zaczynam od poszukania społeczności, która ma podobnego jobla. Najlepiej służą do tego fora dyskusyjne. Poznałem w ten sposób masę świetnych ludzi : )

W tę sobotę niestety pracuję, więc wycieczka do Krakowa nie wchodzi w grę. Pewnie kiedyś pojadę na podobny meeting, póki co muszę nauczyć się machać ^^

Dzięki!

@Dżejkob, Co to znaczy z okolic Wrocławia? Skąd dokładnie?

Awatar użytkownika
Małgosia
Mistrz I GOY | 3rd EYYC 2015!!!
Zestaw: Terrarian <3
Kolekcja: YYF Shutter, Starlite, Firedog, One
YYJ Phenomizm, Revolution, Go Big, Fiesta
C3 Master Galaxy
OD Cafe Racer, Benchmark O
YYB Demonic
MYY T5
Funtrix :D
Macham od: 0- 9-2010

Postautor: Małgosia » 20 cze 2017, o 10:53

Dżejkob jest z okolic Świdnicy, a ja Dzierżoniowa, ale może się do niego przeprowadzę na wakacje. Poza tym oboje mamy rodzeństwo we Wrocławiu, więc zdarza nam się tam wpadać :)
Jesteśmy łowcami, a oni naszą zwierzyną.

Wróć do „Przywitaj się”