Cześć :)

Halo Halo! Jesteś nowy? Daj Nam się poznać i skrobnij coś o sobie stawiając tutaj pierwsze kroki na forum!
Awatar użytkownika
Nexoriu
Początkujący

Cześć :)

Postautor: Nexoriu » 27 lip 2016, o 15:07

Cześć, mam na imię Damian, lat 20. Mieszkam w niewielkiej wsi Piotrów niedaleko Kalisza, lecz po okresie wakacji zamieszkam we Wrocławiu, gdzie będę studiować. Przygodę z yoyo zacząłem za młodego bo jakoś 6 lat temu i kręciłem przez dobre parę miesięcy, lecz po małych wędrówkach z czyszczeniem łożyska zniszczyłem je i gdy kupiłem nowe, okazało się totalną porażką i tak bez żadnego budżetu na przyszłe kółko, przestałem kręcić i to co lubiłem musiałem odpuścić. Od jakiegoś czasu coś mnie zaczęło znowu pociągać do yoyo, ale musiałem odczekać pewien okres żeby nie zrobić wtopy bo te emocję mogły okazać się tylko chwilowe. Parę tyg przeszło, a ja nadal coś "czuję" :D Zatem jestem aktualnie w poszukiwaniu odpowiedniego dla mnie yoya :) Interesuję się sportem (triathlon, pływanie, piłka nożna, MTB), elektronika, nowoczesne technologie, gry komputerowe, no i od niedawna yoyo :) Jestem sympatycznym i pozytywnie nastawionym do ludzi chłopakiem :)

Awatar użytkownika
Michu
Znawca
Zestaw: Zeekio Core
Kolekcja: YYF 888X
Zeekio Core
Macham od: 11 paź 2010
Kontaktowanie:

Re: Cześć :)

Postautor: Michu » 27 lip 2016, o 15:09

no nie pi3rdol XD

widze ze tez mtb :P Mozna sie zgadać kiedyś na jakiejś trasie, albo Amber i pomachać XD swoją drogą czesto jestem w Piotrowie, bo ciotka tam mieszka.

Awatar użytkownika
Nexoriu
Początkujący

Re: Cześć :)

Postautor: Nexoriu » 27 lip 2016, o 15:17

Jeżeli chodzi o traskę na MTB to niedawno zacząłem się tym interesować i nie posiadam jeszcze takiego roweru i nie wiem jak to będzie w przyszłości bo obawiam się że rower będzie leżał bezużytecznie w domu na czas mojego pobytu we Wrocku, a jednak szkoda wydać XXX zł na coś co będzie użyteczne tylko "czasami" :(

Wróć do „Przywitaj się”